Toidulisandid

Bodyfood – Saamislugu

Kuidas sai alguse Eestis omatoodetud Bodyfood tervislikud toidulisandid

Toidulisandid  |   |  tekst:  |  fotod: Bodyfood  |  Kommenteeri

Asi sai alguse vajadusest valmistada puhtaid ja eestimaiseid tooteid noorsportlastele igapäevaseks tarbimiseks.

Organism vajab toitaineterikast toitu igapäevaselt, mis hoiaks meie organismi tugeva, terve, valmis koormusteks ja võitluseks mikroobidega.

Kurb oli vaadata kuidas teadmatusest ostetakse kokku erinevaid ilusa kujundusega karpe-toidulisandeid, endale aru andmast mida nad sisaldavad ja millist ülesannet täidavad.

Viimse tilga lisas karikasse, kui üks sportlane tellis internetist võistluste ettevalmistuseks taastusaineid ja hilisem dopinguproov seadis talle keelu, kuigi ostedud kraami etiketil keelatud aineid kirjas ei olnud.

BodyFoodis valmistatud kamasse on lisatud eestimaalt pärit maitse ja ravimtaimed.

Sööge Eesti rahvustoitu nii tugevdate oma tervist ja toetate sporti (müügist saadav tulu läheb kõik noortespordile)!

Bodyfood toidulisanditega saad tutvuda Fitshop veebipoes.


Tutvu toodetega


Proteiin
Proteiinipulber sisaldab üle 32% valku ning sobib seetõttu lisatoiduks suure koormusega spordiharrastajatele, taimetoitlastele ning dieedipidajatele.

Energia
Energia pulber on suurepärane lisatoit sportlastele võistlusperioodil või treeninglaagris. Sobib hästi ka taimetoitlastele, dieedipidajatele, suure koormuse puhul või seedehäirete korral.

Maraton

Paast
Paastupulber on tõhus vahend organismi puhastamiseks ning seedehäirete korral.

Vägilane
Vägilase pulber on mõeldud kasutamiseks igapäevaselt spordiharrastajatele, taimetoitlastee, dieedipidajatele ja kõikidele, kes soovivad olla terved ja tugevad.

Relax
RELAX pulber on tõhus lisatoit suure koormuse korral või pingejärgsel perioodil (võistlused, treeninglaager, depressiivne periood). Mõjub hästi ka seedehäirete leevendamiseks.

Record Breaker
Record Breaker aitab moodustada ja säilitada lihasmassi, kiirendab taastumist, soodustab organismis happe-aluse tasakaalu, aidates kaasa soolestiku korrapärasele toimimisele.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

BCAA

Toidulisandid | 

Tähtsamatest tähtsaimad Hargnenud ahelaga aminohappeid valiini, leutsiini ja isoleutsiini mainitakse toitumisalases kirjanduses…


Glutamiin: fakt või fiktsioon?

Toidulisandid | 

[em]Toidulisand, mida bodybuilderid ehk enim austavad, on aminohape nimega glutamiin. Viimasel ajal on aga kuulda olnud jutte, mis panevad selle…


HMB - Võta oma treeningutest maksimum

Toidulisandid | 

Olen kaua oodanud, et Fitshopi riiulitele jõuaks toidulisand HMB. Laias maailmas on sportlased kasutanud HMB-d juba ligi kolm…