Persoon

Ülle Pchelovodova

Ta on hoogne.Ta on avameelne.

Persoon  |   |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  Kommenteeri

FAFi aeroobikatreener, mis tähendab, et on läbi tehtud paras koolituse labürint. Oma kreedo ütleb Ülle peaaegu alguses ära: "Olen suht maksimalist. Püüan püsida (esimeses) reas, et mitte maha jääda, koolitustel end laadida, aga kõva tahtmine on hakata tegelema taastusraviga.”"

Tartust pärit, nüüd tallinlanna, tabab kümnesse. Taastumine ja liikumisravi on juba praegu hinnas ala. Selle asja tõsiteadjaid napib. Iga tulija-tahtja, et midagi siin sektoris ära teha, on teretulnud. Küsimus on vaid püsivuses ja püsima jäämise paratamatult tekkivas lauskonkurentsis.
Nojah, niipalju siis rekreatsioonist, mille tähtsust rõhutas Salt Lake´i taliolümpiamängude aegu ka suusatamise üks kauaseid edendajaid ja juhte Kaarel Zilmer, õpetajate ja treenerite koolitaja.

Ülle on tugeva kooli saanud omal ajal võistlustantsus. Koos Kaido Margusega tulid nad 10 tantsu noortemeistriks. Järgnes rahvusvaheline klass ja teise paari au, seda Rauno ja Kristina Ilo kõrval. Seda aega Eestis iseloomustab päris kõva peotantsu tase. Nii läksid aastad – kolmteist kokku.
Kaks aastaringi möödus sel peroodil Pangodil purjetades.

Tartu 14. keskkool, praegune kunstikool läbi, võttis ta ette tee Tartu Ülikooli. Matemaatika-majandusteaduskonnas arvutas välja, et perspektiivikas olevat hetkel aeroobika. Sellega tegelemise staaž on nüüd aukartustäratav - kümme aastat.

Poeg Kasper on kolmeseks saanud. Elukaaslane Risto, LTT firma müügijuht, saab Ülle püüdlustest-eesmärkidest aru ja toetab igati. Keerulise liignimega aeroobikatreener annab vaheldumisi tunde Balance Spordis Laki tänaval ja Almer Jansu tantsustuudios Tartu maanteel. Ütleb, et poksiga ei tegele, latiino võlub enim.
“
"Edasi viib kriitika, annaksin ja kuuleksin ka ise soovitusi just kava sügavuse osas,"” on Ülle Pchelovodova rutiinseks muutuva ümbritseva suhtes resoluutne. Edasi lobiseme juba vabal teemal, mis siia leheküljele on liigne üles tähendada. Küll aga tasub ehk teada, et mitte ainult tema pika nimega ei ole lõbusat ette tulnud, vaid ka eesnime ÜLLEga. Nii oli ta Itaalias CIULETTA, Jaapanis aga lihtsalt ÜRE.

Tema sõnum nägemiseni jättes on ülemeelikalt üllelik:” "Elult tuleb võtta, mis elu pakub. Võta positiivselt!”"
Peaks siis proovima. Või kuidas?


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tunne Eesti tegijat- Marlen Heldemeel

Persoon | 

Nimi: Marlen Heldemeel Pikkus: 173cm Kaal: 65kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Jõudsin treeneri ameti juurde läbi sõprade…


Tunne Eesti tegijat- Olga Savelieva

Persoon | 

Nimi: Olga Savelieva Pikkus: 160 Kaal: 53 Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Hakkasin 5a.tagasi treenima Thai poksis, hobiks oli ka…


Tunne Eesti tegijat- Kregor Hermet

Persoon | 

Nimi: Kregor Hermet Pikkus: 205 cm Kaal: 109 kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Esimeses klassis toodi kooli palju trennikutseid…