30. juuli 2007

Dr.Balacer : Soovitused Vend Vähile

Sinu treeningud on alati üliintensiivsed ja ta sa treenid ühte lihast 2-4x nädalas. Mõndasid lihasgruppe isegi iga-päev. Sa ise väidad, et sul pole taastumisega kunagi probleeme olnud.
Tõsi, kui nii pidevalt treenida areneb lihase vastupidavus üliheaks.
Kuid !!! NII EI OLE KA JU MINGIT ERILIST ARENGUT! OK. Saan aru Kallis sõber, et sa ei tahagi massi juurde saada, kuid oma proportsioone peaks sa ometi tahtma viimistleda, kui soovid oma tulemusi MM-il või EM-il parandada.

Juba ainuüksi oma kõhulihaste treenimisele kulutatud energiat (mida ei olegi nii vähe) saaks sa osaliselt kasutada selja või sääre treeninguteks.

Treenides näiteks selja lailihast iga päev jäädki sa kahjuks unistama, et seal midagi paremuse poole muutuks. See on ju ka vastu igasugust loogikat. Kahjuks ei taha sa seda mingil põhjusel mõista ja selg on ikka selline nagu ta sul on .
MUUTUSI EI OLE (( ,või on need minimaalsed.

Samuti peaksid sa oma võistlustele eelneva toitumisega midagi ette võtma.
Teil seal Eestis on selles osas vägagi tasemel selline mees nagu Indrek Otsus.
Ole hea, proovi üks kordki teha oma ettevalmistus võistlusteks dieedi osas Tema soovituste järgi!!!

Dr. Balancer palub!

Kõik kes on Vendv-ile lähedalseisvad isikud, usaldusmehed, sõbrd, püüdke temaga sel teemal rääkida ja teda veenda, et ta prooviks ükskord ka natuke teisiti oma võistluseelset ettevalmistust läbi viia.
Miks ma seda Teil teha palun armsad sõbrad, aga selleks, et mul on kahju nendest medalitest mis on jäänud Eestil maailmast saamata. Nii mõnigi neist oleks võinud rippuda Vendv kaelas.(
Ikka parimat soovides ja ikka mõtteis Teiega kallid Eestimaa kehaehitajad!

Dr. Balancer

Autor: Dr.Balancer