14. aprill 2004

Ioniseeritud vesi

Ioniseeritud vesi on meie generatsiooni üks märkimisväärsetest tervise hoidmise avastustest. Ta on võimas antioksüdant, mis annab meie kehale ohtralt hapnikku, mis omakorda vabastab energiat. Ta tasakaalustab meie keha PH taseme, mis aitab tänu oma aluselisusele ära hoida haigusi. Tal on võimas mürgivastane mõju ja ta on ülihea veega varustaja,inimkeha suudab omandada ligi kolm korda rohkem ioniseeritud vett võrreldes tavalise veega. Niisiis, joome aluselist ioniseeritud vett, et noorendada oma keha. Tahad olla terve ja näha noorem välja? Joo puhast vett ja väldi fluoriidi igal võimalusel.
Alates 1960ndatest on Jaapani teadlased ümber sõnastanud mida hea vesi tähendab. Tänaseks, kui küsida umbkaudu 300 000 jaapani perelt, kuidas nemad nimetavad head vett, vastavad nad, et see on Mikrovesi, sest nad kasutavad seda oma kodudes iga päev. Mikrovesi on uus filtreerimise ja vee kvaliteedi parandamise tehnoloogia, muutes vee molekulid väiksemaks. Vee ioniseerimine toimib järgnevalt: Ioniseeritud mikrovee ühik, ühendatud kraaniga munitsipaal veevõrku, kasutab karboniseerimis-filtrit, mis eemaldab veest ebapuhtused (kaasa arvatud, kloori fluoriidi ja tri-halometaiinid). Seejärel annab ionisaatori elektrolüüs veele väikese elektrilaengu, mis eraldab vee kaheks osaks. Ühest voolikust voolab siis happeline vesi (positiivsete ioonidega), mis on kasulik igapäevaseks, väliseks kasutuseks; teisest voolikust tuleb aluseline vesi (negatiivsete ioonidega), mis on joomiseks täiuslik. Üksus teeb selle eraldamise kiirusega kolm liitrit minutis.
Mikrovee happelisel osal on palju üllatavaid rakendusi. Uurimuste tulemusena toimib happeline Mikrovesi super-oksüdeerijana” pindade, naha, haavade ja isegi operatsiooni-vahendite puhastamisel ja steriliseerimisel. Ta tapab bakterid ja viirused; edendab akne, ekseemide, haavade, valusa kurgu, villide paranemist ja parandab üldist naha tervisliku seisundit. Kasutades seda toidu peal, saab ta tagasi hoida toidu halvaks minekut või olla liha bakteriaalne puhastaja; hambaarstid saavad seda kasutada protseduuride ajal suu steriliseerimisel. Igapäevaselt võib seda kasutada kui suupuhastusvett hammaste pesemise,kurgu ja suu haavade raviks ning habemeajamise järgselt. Paljud naha kosmeetilise protseduurid muutuvad tunduvalt efektiivsemaks kasutades happelist ioniseeritud mikrovett.
Aluselise Mikrovee puhul näitavad oma kasulikkust vee molekulide väiksemad suurused. Üks Jaapani juhtiv Mikrovee uurija, Hidemistu Hayashi, MD, väidab, et aluseline Mikrovesi saab kehas toimida võimsa antioksüdeerijana, hävitades kahjulikke vabu radikaale, täpselt nagu A, C ja E vitamiinid seda antioksüdeerijatena teevad. Kuigi uurimistulemused on alles algfaasis on dr Hayashi teatanud, et nii tema kui ka tema kolleegid on tuvastanud paranemistendentsi diabeedi, kõhu-kinnisuse, maohaavade, vererõhu, allergiate, vereringe, migreenide, rasvumuse, osteoporoosi (luude hõrenemine) ja menstruaalse ebareeglipärasuse juures peale igapäevast Mikrovee joomist mitme kuu vältel. Dr Hayashi sõnul imavad keha rakud Mikrovee endasse ja see aitab lahustada happelised jäägid, mis on sinna tekkinud mitmete aastate jooksul, ning vähendab paljudele inimestele omast kroonilist vedelikupuudulikkust. See mõjub nii tänu väiksemale molekuli suurusele, sest nii imab keha rohkem vett ja rohkem vett jõuab ka rakkude ja kudedeni. Kui kehal on rohkem vett millega töötada (ja antud juhul ka selle rafineeritum vorm), on kehal kergem viia toitained kõikidesse rakkudesse, kudedesse ja organitesse. Veel on uskumatult sile ja pehme maitse ja tänu oma kõrgele negatiivsete ioonide sisaldusele (tüüpiline puhta mäestikuallika puhul) on see värskendav. Me töötame edasi teooriaga, et kõige efektiivsem ja majanduslikum antioksüdandi allikas on tavaline kraanivesi peale Mikrovee üksuse filtreerimist ja töötlemist,” ütleb dr Hayashi. Kui Mikrovee kohta mainitu on tõsi, on üheks noorendamise võtmeks lihtsalt juua iga päev üks klaasitäis head ioniseeritud vett.
Allikas: http://www.airvitamin.ee/?id=2&lang=EST

Autor: Kaos