23. mai 2008

Nädala treener – Silja Siller

Naerata ja maailm naeratab sulle vastu, seda praktiseerin ma nii eraelus kui töös. Väike südamest tulev naeratus aitab unustada argipäeva mured, avab südamed ning on oluline oskus positiivsuse säilitamisel ja elu nautimisel.

Ma olen õnnelik inimene, sest olen aru saanud, mis mulle meeldib ja seeläbi leidnud enda kutsumuse abistada inimesi nende teel täiustumisele ning olla toeks tasakaalu leidmisel elus.

Seda praktiseerin peamiselt läbi Eestis viimasel ajal väga tavapäraseks muutunud personaalse treeneri ameti, mis mujal Euroopas ja maailmas rohkem tuntud elustiili mentori nime all. Kuidas iganes taolist lähenemist ei kutsuta, oluline on võimalus pakkuda inimestele erinevaid võimalusi tasakaalu leidmisel oma päevas keha, vaimu ja meele harmoonia taastamine.

Ônneks on ka Eestis selline ideaalne kasvulava olemas fantastiline Arigato on minu jaoks palju enam kui perespordikeskus keskkond, kus kõik liiguvad eesmärkide poole otsides harmooniat oma elus. Just nimelt sellest vahvas majas möödub enamus minu päevast toredate inimeste seltsis.

Tean, et liigun iga päev oma eesmärkide poole ja õpin ennast tundma nii läbi eneseanalüüside kui ka teisi inimesi abistades. Sest inimeste toetamine nii rõõmu kui ka väljakutserikkamatel hetkedel on vastutusrikas ent iga pingutust vääriv, rahuldust pakkuv ning tulemuste rikas.
Hoolimata kõrgest kaasasündinud energiavarust, on vahest tarvis lisa saada loodusest, erinevatest meditatsiooni viisidest: Tai Chi ja Qi Gong, muusikast ning sõprade ja kallite inimestega koos viibimisest. Seda ma siis ka teen nautides iga tegevust ja iga hetke samuti nagu kõiki inimesi, kes minu ellu oma jälje jätavad tänutundega südames

Ah jaa, kui keegi veel ei tea, siis minu lemmik värv on ROOSA 🙂

Autor: Fitness.ee