8. november 2023

Sinu spordientusiastist sõbral on saabumas sünnipäev? Vaata, millega teda üllatada

Spordisõbrale kingi ostmine muutub kohe palju lihtsamaks, sest siit leiad erinevad soovitused, mille vahel valida. Kingiideed on niivõrd universaalsed, et need sobivad lisaks sünnipäevale ka jõuludeks, sõbrapäevaks või mõneks muuks oluliseks tähtpäevaks. Ammuta inspiratsiooni! 

Blender ja mahlapress tervisliku vahepala valmistamiseks

Olgu selleks hommikusöök või vahepala pärast treeningut, hea blender kui ka mahlapress aitavad lihtsal viisil valmistada joogi, mis turgutab keha ja vaimu. Blenderi abiga saab kiirel viisil valmis toitev smuuti, kuhu lisada näiteks proteiinipulber. Mahlapress seevastu valmistab vitamiiniderohke mahla, millega alustada hommikut või turgutada oma keha ja meelt keset tööpäeva. Iga spordisõbra jaoks on oluline tervislik toitumine, muuda see tema jaoks veelgi lihtsamaks ja leia Kaup24 ja Hansaposti valikust nii võimas blender kui ka mahlapress.

Sellele lisaks pane kingi juurde proteiinipulber või muud supertoitude segud, et tervisliku joogiga tarvitada lisaks ka vajaminevaid toidulisandeid või lisakoguses valku. Olgu selleks siis mõni sobiv detoxi või kollageenisegu või hoopiski proteiinipulber, need kuluvad alati igale tervise- ja spordientusiastile ära.

Koduspaa tooted lõõgastumiseks pärast trenni

Pärast pikka matka looduses või rasket jõutrenni, on hea lõõgastuda saunas või vannis. Muuda lõõgastumine veelgi mõnusaks erinevate koduspaa toodetega. Kui tegemist on naissoost sõbraga, siis kindla peale minekuks on nii lõhnaküünal, hea aroomiga vannisool, kehakreem ja loomulikult pehme saunalina. Meessoost sõbral kingi maskuliinsema lõhnaga vannisool, lisa sinna juurde hea raamat vannis lugemiseks ning pehme hommikumantel, mida pärast peale tõmmata.

Samuti sobib kinkimiseks massaaž või kinkekaart mõnda spaasse. Veendu, et muud vajalikud spaa asjad on olemas ja kui ei ole, siis kingi lisaks ujumisriided, piisavalt mõnus ja suur rätik ning plätud, millega spaas ringi liikuda. Alati kuluvad ära ka head pesemisvahendid, mis on suurepärase lõhnaga ja hästi niisutavad. Aseta need kosmeetikakotti, et neid oleks hea ja mugav kaasas kanda.

Mahukas spordikott kõikide vajalike asjade mahutamiseks

Kui sinu sõber käib spordi trennis või jõusaalis, kuhu on vaja võtta palju varustust kaasa, siis võiks kaaluda uue spordikoti peale. Oluline on, et kott oleks samal ajal mugav, aga ka mahukas, mitmete erinevate sahtlitega, et asju oleks hea organiseerida ja kiiresti leida. Spordikotte on mitmesuguseid, nii selliseid, mida kanda seljas kui ka neid, mida üle õla. Vali erinevate brändide ja disainide vahel ning leia kott, mis kõige paremini sinu sõbra olemuse ja maitsega sobib. 
Kaup24 ja Hansapost pakuvad laialdast sporditoodete valikut alates proteiinipulbritest kuni toidulisanditeni ja spordiriietest varustuseni. Avasta tooted ja head pakkumised!

Illustreeriv foto: © Getty Images via canva.com