Kuum

Mida selga panna? Aeroobikasaali...

Kuum  |   |  tekst:  |  fotod: Fitness.ee  |  Kommenteeri

Eks aeroobikastiile on palju ja ka riietus varieerub vastavalt: on siis tegemist tantsulise, venitusliku või võitlusliku stiiliga, kas kasutatakse abivahendeid, kas trenniks on vesiaeroobika või hoopis spinning.

Kui lähed esimest korda uut tüüpi trenni, püüa aru saada selle spetsiifikast, sest võib olla teatud liigutusi, millega ei tunne end mugavalt või mille puhul tunned pükste puhul vajadust mõne olulise detaili üle, näiteks:
* soovid, et püksid oleks alt kummiga – jalgu tihti ülal hoides on ebamugav kui sääred alla vajuvad;
* kükkide ja väljaastete puhul tahaksid, et need ei kisuks põlvest;
* jalalöökide puhul sooviksid, et püksid oleksid laiemad, spinningutrennis jälle kitsamad!

Ülemise poole kombineerimine tekitab mõnusat vaheldust ennekõike iseenda jaoks ning siin pole mööda ilmselt võimalik panna! Eks ühele meeldib puuvillane ja teisele lycra – peamine, et lisab trennile naudingut!

Samamoodi nagu jõusaalis ja igal pool mujal: sa pead ise tundma end vabalt, mõnusalt, mugavalt ja isikupäraselt!

Better Bodiese toodetel on aastate vältel korduvad põhivärvid, mis teeb vanemate ja uuemate riiete omavahelise kombineerimise lihtsaks ja põnevaks!

Better Bodies teeb väga sobivaid riideid ka meestele – sest aeroobika pole ju vaid naistele! Õnneks on viimati mainitud mõtteviis taandunud ning üha suureneb julgete meeste osakaal vaheldurikkas aeroobselt kasulikus rühmatrennis (spinning, bodypump, bodycombat jne)!

Ülaosa valikus on nii maikad kui T-särgid (puuvillased ja liibuvad), jaanuarikuu lisas veelgi uusi ja värvilisi mudeleid – tšekka järgi! Ja ka pükse on loomulikult nii pikki kui lühikesi!

Mõnusat aerooblemist kõigile!

Better Bodies naistele - tootekataloog.
GASP ja Better Bodies meestele - tootekataloog.

Kauplused:
Fitshop Sparta, FitShop Virbi ja FitShop Eeden (kogu tootevalik)
Fitshop Robocop (meeste riided)
ava asukohad
Ja loomulikult - FitShop.ee


Samal teemal:
Mida selga panna? Jõusaali...
Mida selga panna? Midagi uut...
Alustab taas - Mida selga panna?


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tartu Ülikool: ootame novembris algavatele spordikursustele (e-õpe)

Kuum | 

4.november-4.detsember [url=https://www.is.ut.ee/pls/ois/!tere.tulemast?kood=P2OO.TK.188&id_eelm_kontaktisik=56766&leht=OK.AY.VP&id_ay_programm=51217…


„TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL“ LOENGUSARI OOTAB UUSI HUVILISI!

Kuum | 

Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduse instituut kutsub osalema loengusarja TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI kõiki tervisest ja liikumisest…


Personaaltreener ERK 5 tasemekoolitus tulemas!

Kuum | 

Hea treener, Ees on huvitav ja põnev enesetäiendamise aeg, Sul on nüüd võimalik korrastada enda jaoks kõik, mis oluline töös…