Rühmfitness

Reebok Fitness Festivali peaesineja Per Markussen “Eestlased on üliheas vormis!” VIDEO

Rühmfitness  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Sel nädalavahetusel toimus Arigato spordiklubis suur fitness pidu, kuhu kogunes tuhandepealine spordiseltskond. Rahvusvahelised ja kohalikud tipptreenerid muutsid eestlased enneolematult temperamentseteks ning publik elas maksimaalselt kaasa.

Laupäeval toimunud fitnessfestivalil toimus 40 treeningtundi, mida juhendasid tipptreenerid Eestist ning välismaalt. Peakülaliseks oli sel aastal rootslasest tantsutreener Per Markussen, kel jagus nii üritusele kui publikule palju kiidusõnu. “Esiteks oli väga tore üle 12 aasta taas Eestis olla – Tallinn on väga värske hõnguga linn! Üritus oli väga hästi korraldatud – peeti kinni ajagraafikust ning kõik sujus,” jagas igal nädalavahetusel erinevas riigis esinev Markussen muljeid. “Pean mainima, et eestlased on üliheas vormis ning elavad treeningul suurepäraselt kaasa. Olen väga tänulik, et mind Tallinna kutsuti – inimeste inspireerimine annab uskumatu emotsiooni ning loodan, et järgmine aasta saan samuti osaleda!” rääkis Markussen, kes suundub edasi Poola ning Suurbritannia treeningüritustele.

Treeningud toimusid samaaegselt neljas saalis, kui esitleti uusimaid LesMillsi kavasid, treeniti siserattal ning osaleti HotYoga kontsepttundides. Eraldi treeningud toimusid CrossFit alal, kus sooritati ka kiireima kosmonaudihüppe rekord, kus 25 harjutuse sooritamiseks kulus vastavalt 47/57 sekundit (M/N).

Päev kulmineerus 22. Aeroobikakuninganna valimisega. Ihaldatud tiitli sai endale Helena Hanni, 1. printsess oli Karmen Mets ning 2. printsess Karolin Möllits.

VAATA VIDEOT SIIT!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Les Mills Baaskoolitused – suvi/sügis 2018.

Rühmfitness | 

LES MILLS BARRE, 11-12 august. BODYPUMP, 25-26 august. BODYATTACK, 15-16 september. BODYBALANCE, 29-30…


Uutele instruktoritele mõeldud Les Mills baaskoolituste ajad

Rühmfitness | 

Registreerimine ja lisainfo: baltic@lesmills.com Registreerimine koolitustele lõpeb 30 päeva enne…


Eesti meistrivõistlused Fitness 5's

Rühmfitness | 

Võisteldi kokku kolmes kategoorias. Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Piret Lauk, teise koha võitis Kristle Tamm ning kolmandale…