Kulturism

EELMINE NÄDALAVAHETUS OLI EESTI KULTURISMI- JA FITNESSI SPORTLASTELE EDUKAS

17. novembril toimus Riias fitmodeli maailmameistrivõistlused ning kulturismi ja fitnessi võistlus „Riga Pearl“, kus oli Eestit esindamas hulgaliselt võistlejaid.

Kulturism  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Võistluspäev algas laste fitnessi võistlusega, kus oli etteasteid tegemas 13 Eesti last:
7 – 9. aastaste laste vanuseklassis sai hõbemedali Delia Pavljutšok ja pronksi Lisett-Isabel Villendthal.
10 – 11. aastaste laste vanuserühmas tuli esikohale Lyneth Hirvela.

Kõige rohkem oli eesti tüdrukuid võistlemas 12 – 13. aastaste laste kategoorias, lausa kuus:
9. kohale tuli Arabella Elisabeth Saavo, 8. kohale Mirell Saksen.
Napilt jäi esikolmikust välja Marleen Ruusma, tulles 4. kohale.
Esikolmikusse jäid Lerika Reino pronks, Daria Druntšenko hõbe ja võidu noppis Anastassia Ussova.

Vanimas, 14 – 15. aastaste grupis sai Triinu Jalg 5. koha, Annalisa Kesküla jäi neljandaks ning pronksile tõusis Kadri Eskor. Pikkuskategooria võitjaks oli jällegi Eesti võistleja, Sofia Zapalova.

Võistluspäev jätkus täiskasvanute võistlusega. Masters bikinifitnessi kategoorias oli võistlemas 4 Eesti naist: Tatyana Savtsenko 6. koht, Kerttu Meltsas 5. koht, Diana Teor võitles välja pronksmedali ja Laura Johanna Derkun hõbeda.

Naiste bodyfitnessis tuli Natalia Fetisova esikohale, Anneli Volkov neljas.

Naiste bikinifitnessis – 162 oli 5. kohal eestlanna Angela Privoi, pikkuskategoorias – 169 jäi 10. kohale Tatyana Savtsenko, Kerli Djomina viies, Regina Tselik neljas ning pronksmedal kuulus Maris Raudsepale. Bikinifitnessi pikimas kategoorias 169+ võttis pronksmedali Diana Teor.

Klassikalises kulturismis oli Eestit esindamas Siim Ala, kes sai kolmanda koha, rannafitnessis tuli viiendaks Märt Erm ja neljandaks Keir Pool. Rannafitnessi hõbemedali võitis Allar Pedak.

Wellness Fitnessis oli Eestist lausa 4 võistlejat ning kohad jagati järgmiselt:
4. koht Anu Ruutu, kolmandaks tuli Olesja Lepmets, hõbemedal läks Marina Tsarik ning kategooria võidu võttis Andra Metsaluik.

Fitmodeli maailmameistrivõistlustel oli Eestit esindamas fitmodeli pikkuskategoorias 168+ 3 tüdrukut. 2018. aasta maailmameister Olga Sibanova pidi seekord leppima 8. kohaga, Arina Vassiljeva jäi 7. kohale. Kategooria pronksmedali võitis eestlanna Mailys Luigend.

Samal nädalavahetusel toimus ka Diamond Cup Rome, kus Nadežda Martysevich-Tali sai masters bikinifitnessi kategoorias 5. koha ja bikinifitness – 164 pikkuskategoorias 8. koha. Kristle Tamm finaali kahkuks ei pääsenud. Kategoorias bikinifitness – 169 tuli Ksenia Kondraškin 6. kohale, Kady Pärnaku sama kategooria neljas ja Agne Kiviselg võttis pronksi. Anna Artjomina tuli bikinifitness 169+ 10. kohale, wellness fitnessis oli võistlemas Jekaterina Rasskazova, kes sai 5. koha.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tartu spordiklubi CorsaGym omanik Gert Goršanov saavutas Mr. Olympial teise koha

Kulturism | 

9. juulil toimus Portugali pealinnas Lissabonis Euroopa üks suurimaid kulturismivõistluseid…


Kokkuvõte Kaupo Kikkase fotonäituse Statue/Sammas avamisest

Kulturism | 

Avamisest ERR i vahendusel, vaata siin: [url=https://kultuur.err.ee/1608675382/galerii-kaupo-kikkas-avas-naituse…


CORSA SPORT WEEKEND 2023

Kulturism | 

2021 aastal SPORDIKLUBI CORSAGYM poolt ellukutsutud spordipäev tuleb uuel aastal veel võimsamana. Kui senini on võisteldud poksis, käesurumises…