Kulturism

NÄDALAVAHETUS OLI FITNESSIS EDUKAS

Mitmed fitnessi-sportlased avasid nädalavahetusel sügishooaja esimese võistlusega.

Kulturism  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Laupäeval, 28. augustil toimus Rootsis, Halmstadis West Coast Trophy võistlus, kus Eestit olid men’s physique kategoorias esindamas Egert Oiov, kes tuli II kohale ja Risto Saul, kes võttis III koha.

Pühapäeval oli Eesti fitnessi-koondis võistlemas Maltal, kus toimus mainekas Diamond Cup Malta võistlus. Kady Pärnaku võitis bikinifitness – 169cm kuldmedali ja sai profikaardi, Kristle Tamm tuli bikinifitness – 164cm kategoorias tugevale 5. kohale. Evelyn Raig’il seekord finaali pääseda ei õnnestunud. Pro-divisionis olid võistlemas Jana Teder, kes tuli bikinifitnessis pronksmedalile ja Õnnela Raudsepp, kel finaali pääseda ei õnnestunud.

Juba 10. oktoobril on võimalus näha Eesti kulturismi ja fitnessi amatöörsportlaste vormi Tallinnas, Salme kultuurikeskuses, kus on toimumas Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis.


Kady Pärnaku Diamond Cup Malta 2021 kuldmedal


Jana Teder Diamond Cup Malta 2021 pronks


Kristle Tamm Diamond Cup Malta 2021 5. koht


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tartu spordiklubi CorsaGym omanik Gert Goršanov saavutas Mr. Olympial teise koha

Kulturism | 

9. juulil toimus Portugali pealinnas Lissabonis Euroopa üks suurimaid kulturismivõistluseid…


Kokkuvõte Kaupo Kikkase fotonäituse Statue/Sammas avamisest

Kulturism | 

Avamisest ERR i vahendusel, vaata siin: [url=https://kultuur.err.ee/1608675382/galerii-kaupo-kikkas-avas-naituse…


CORSA SPORT WEEKEND 2023

Kulturism | 

2021 aastal SPORDIKLUBI CORSAGYM poolt ellukutsutud spordipäev tuleb uuel aastal veel võimsamana. Kui senini on võisteldud poksis, käesurumises…