19. oktoober 2021

EESTI FITNESSI-KOONDIS OLI NÄDALAVAHETUSEL EDUKAS

Möödunud nädalavahetusel olid Eesti fitnessi-sportlased võistlemas lausa kolmel võistlusel: 15. – 17. oktoobrini toimusid Soomes, Lahtis Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, kus oli võistlemas 25 Eesti võistlejat.

Laupäevane võistluspäev (16. oktoober) tõi Eestile 5 medalit – Egert Oiov men’s physique -179 ja Olivia Hermlin bikinifitness 172+ said kaela hõbemedalid; Risto Saul men’s physique -179 ja Elisabeth Atamanski bikinifitness -160 ning juunior bikinifitness -163 pronksmedalid. Finaalikohtadele pääsesid veel: Sander-Henri Saul (men’s physique -179 6. koht), Olivia Hermlin (juunior bikinifitness 169+ 5. koht), Relika Merilai (bikinifitness – 160 6. koht), Kerli Djomina (bikinifitness – 169 4. koht), Liis Marian Toomse (bikinifitness – 172 4. koht), Kirke Kirt (bikinifitness 172+ 4. koht), Deisy Liivja ( juunior bikinifitness 169+ 6. koht).

Pühapäevane võistluspäev (17. oktoober) tõi veel ühe pronksmedali lisaks: Ivan Šarapov sai pronksmedali võistluskategoorias men’s classic physique -180. Finaalikohtadele jõudsid Karmen Kiier (bodyfitness – 169 4. koht) ja Olga Tarassovskaja (acrobatic fitness 4. koht).

Laupäeval, 16. oktoobril olid eestlased võistlemas ka IFBB Diamond Cup Skopje’l Põhja-Makedoonias, kus Evelyn Raig võitis kaks hõbemedalit (bikinifitness – 166 ja masters bikinifitness), Kristle Tamm tuli hõbedale fitmodeli kategoorias ja sai 4. koha bikinifitness -166 kategoorias.

Pühapäeval, 17. oktoobril toimusid Leedus, Kedainiais Leedu lahtised karikavõistlused, kus Elly Künnap sai masters bikinifitnessis 3. koha. Märt Ermil seekord men’s physique kategoorias finaali murda ei õnnestunud.