Rammujad

Georg Hackenshmidt Invitaitonal Cup

Eesti oma poeg Mikk Vainula räägib George Hackenschmidt Invitational Cupi olulisusest Tallinnas 14. mail Helitehases, kus ta pääseb ainsa eestlasena turniiri poolfinaali, kus ta loodab astuda läbi aegade esimese maailmameistri jälgedes maadlusajaloos, tartlase, George Hackenschmidt (1905).

Rammujad  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Tulge kindlasti 14. mail Helitehasesse kohale, et toetada Mikk Vainulat tema püüdlustes jõuda hiljem samal õhtul kuni finaalini ja võita mainekas Hackenschmidti karikas!

Vaata videot siin! https://www.youtube.com/watch?v=G77QmbWAVJU

Pro wrestlingu toomine Eestisse

Väga vähesed eestlased teavad, kui mõjukas ja oluline on nende riik ja kultuuripärand ülemaailmsele elukutselise maadluse fenomenile.

Just 1877. aastal Tartus sündinud vägilane ja amatöörmaadleja osutus kõige esimeseks tunnustatud maailmameistriks, millest sündis hiljem suured WWE nimed nagu Hulk Hogan, “The Rock” Dwayne Johnson, “Stone Cold” Steve Austin, John Cena ja The Undertaker. See enam kui sajandi tagune mees ei olnud keegi muu kui George Hackenschmidt.

George Hackenschmidt oli oma hiilgeaegadel nii populaarne, et isegi Theodore Roosevelt ütles kord: "Kui ma poleks Ameerika Ühendriikide president, tahaksin olla George Hackenschmidt."

Tule tähista Hackenschmidti Eesti kultuuripärandit ja naudi tegevust ja interaktiivset põnevust, mida elukutseline maadlus toob sulle laupäeval, 14. mail Tallinnas Helitehases, kui toome sinuni George Hackenschmidti kutsekarika!

Selles kolmetunnises otse-eetris toimuvas vaatemängus osalevad tippmaadlejad üle maailma, kes võitlevad selle nimel, et saada endale au olla esimene George Hackenschmidt Invitational Cupi meister!

Sa ei näe turniiril mitte ainult meeste tippsportlasi, vaid näed ka Euroopa maadlusskeene glamuurseid daame, tag team vastaseisu 2 versus 2 ja palju muud!

See on kindlasti suurepärane aeg igas vanuses publikule, alates täiskasvanutest kuni lasteni, koos rahvusvaheliste tippsportlastega võistlemas, tuues teieni tegevust ja põnevust 14. mail otse-eetris!

Seda sündmust näeb otseülekandena ka tasulise vaatamise kaudu läbi www.primefightplay.com ja ürituse piletid on nüüd saadaval SIIN!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Rait Sagor Austraaliast jagab õpetust tulevastele tšempionitele

Rammujad | 

Võtan mõned on-line kliendid, tahan aidata neil saavutada kõrgeid sportlikke eesmärke jõutõstmises või kulturismist. Ma ei jõua…


“Keila CrossPower Parim Paar 2022” kokkuvõte/tulemused

Rammujad | 

🔥Laupäeval, 28. mail, toimus Keila Päevade raames meie iga-aastane võistlus, kus see aasta selgitati välja “Keila CrossPower Parim Paar…


MFO STRENGTH CAMP

Rammujad | 

6.-10. juulil toimub Kääriku spordikompleksis STRENGTH CAMP, mille raames viiakse läbi erinevaid jõutreeninguid ja seminare, mis sobilikud nii…