9. november 2012

Arnold Tokko peaeesmärgiks on kulturismi maine parandamine

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Arnold Tokko valiti eilsetel Eesti Olümpiakomitee presidendivalimistel EOK esindajate kogusse.

Esmakordselt on EOK kogus esindatud ka kulturism. Tokko sõnul on see suur edasiminek, omada hääleõigust EOK’s toob loodetavasti kaasa häid muutusi nii Eesti kulturismile kui ka näiteks jõutõstmisele.

Peaeesmärgiks seab hr Arnold Tokko kulturismi maine parandamise Eestis ning läbi selle kulturismi parema rahastamise riigitasemel. “Hea meeskonnatöö on kandnud vilja” lausb Tokko, et just silmapaistva töö tulemusel valiti ta EOK esindajate kogusse, mis annab võimaluse viia läbi muutusi. “Tänan kõiki, kes sellele kaasa aitasid,” lisab Tokko.

Uuest EOK presidendist, Neinar Selist, vesteldes julgeb Arnold oodata head. “Loodetavasti hr President peab enda lubadust, milleks on mitteolüpiaalade, ka kulturismi, sportlaste premeerimise jaoks luua uus rahastamisfond. See looks uut motivatsiooni ka meie sportlastele”

Samal teemal:
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4756/eesti-olumpiakomitee-uueks-presidendiks-sai-neinar-seli]Eesti Olümpiakomitee uueks presidendiks sai Neinar Seli[/url]

Autor: Toimetus