10. november 2003

Atleedid Atlantises

Taas kord jälle ühed Eesti Meistri Võistlused Fitnessis (Eesti Meistri tiitleid võib jagada ainult EOK, see on asjade ametlik kord. toim.) möödas. See kord toimusid need Tartus klubis Atlantis”.

Vaatamata sellele, et naised kõik olid eraldi kategooriates, oli naiste absoluudis ja meestes konkurentsi küllaga. Meestel igas kategoorias oli umbes 3 võistlejat ja seekord meeste absoluudis 5 paremat olid:1. Marek Kalmus 2. Nikolai Kornishev 3.Ain Kimber 4.Roman Pol¨in.5.Tarmo Tiits 6. Marko Terasmaa.

Naiste absoluudis kujunes järjekord aga nii: 1.Kadri Kuusik 2. Esta Pilt 3. Inna Terasmaa 4. Irene Mikk 5. Tamara Zarubinskaja.

Võistlus oli hästi korraldatud ja vabakavad olid ka märkimis väärselt põnevad ja liikuvad. Eriti huvitavad olid Nikolai Kornishevi vabakava erilise kostüümiga ja tõrvikuga, Marko Terasmaa vabakava, kus kava pikkus venis päris pikale, sest publik ei lubanud Markot lavalt ära ja muidugi oli veel eriliseks tõmbenumbriks Marek Kalmuse vabakava oma päikeseprillide ja suurte lihastega, kus ta meenutas natuke ka Arnolt Schwarzeneggerit.

See kord oli ainult üks paar – Inna Terasmaa ja Marko Terasmaa, aga see eest olid nad väga head oma romantilise kavaga. Muidugi ei saa jätta mainimata Vend Vähi väga häid oskusi mikrofoni taga, kus ta tegi väga head tööd ja hoidis publiku meeleolu üleval.

Peale võistlusi oli ka nagu tavaliselt panket, mis seekord leidis aset sellises pubis, nagu pool kuus”. Laud oli ohtralt kaetud söögiga ja kõik said kõhud ilusti täis, kes vähegi tahtis. Selle terve õnnestunud ürituse eest tuleb eriti tänada võistluste eestvedajat Eesti Fitnessi Föderatsiooni presidenti Pavel Kossenkot.

[url=http://www.amazon.ee/lehed/pilt/atlantis2003/” target=”_blank]Ajutine pildigalerii sündmusest SIIN[/url]

Autor: Sten Tuudak