9. september 2015

FOTOD: Tõnissaar alustas hooaega võiduga esimeses raundis

5. septembril Soomes Imatras hooaja avamatši pidanud Eesti vabavõitleja Ott Tõnissaar alistas vastase juba esimeses raundis. Võit tuli läbi sirge käeluku, kui matši algusest oli möödunud 2 minutit ja 41 sekundit. Tõnissaare profikontol on nüüd 9 võitu ja 2 kaotust.

“Läks nii nagu minema pidi. Võitlus on muidugi võitlus ja kõike võib juhtuda, aga ettevalmistus oli väga tugev,” kommenteerib Tõnissaar edukat matši. “Mu ümber on väga hea meeskond ning sponsorid-toetajad annavad võimaluse vaid spordile pühenduda,” lisab Tõnissaar.

Eesti vabavõitleja pidi esialgu kohtuma soomlase Antti Virtaneniga, kes aga vigastuse tõttu 3 päeva enne võistluste toimumist välja langes. Ülimalt lühikese etteteatamisega oli matši valmis vastu võtma Põhja-Iirimaa võitleja Declan Larkin. Kuna uuel vastasel ei jäänud õigesse kaalu jõudmiseks väga palju aega, leidis esialgselt kergekaalus toimuma pidanud matš aset kokkuleppekaalus -73,0 kg. Tõnissaarega, kelle koduklubiks on Tartu spordiklubi Võimla, oli treeneritena kaasas Vallo Hannus (3D Treening) ja Kristjan Press (Englas).

Carelia Fight on 2005. aastal alguse saanud Soome võistlussari. Sündmused toimuvad korra aastas ning käesolev oli järjekorras üheteistkümnes.

Tõnissaare tegemistel saad silma peal hoida tema [url=https://instagram.com/mmaestonia/]Instagramis[/url] ja [url=http://ott.delfi.ee]blogis[/url].

Sportlik vabavõitlus on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala – poksi, maadluse ja judo – ning teised kahevõitlusalad.

15 fotot saab alla laadida [url=http://www.filedropper.com/careliafightkrissld]siit[/url]!
Fotograaf: Kris Süld

Autor: Eesti MMA Liit