12. november 2006

Innar Mardo Memoriaal – Euro Elite Champions Tour

Hea fitness portaali lugeja! Kaugel ei ole see päev kui toimuvad Eesti meistrivõistlused kulturismis ja samas ka esmakordselt (peale 20 aasta pikkust vaheaega) rahvusvaheline kulturismi absoluutkaalu võistlus Innar Mardo Memoriaal Euro Elite Tour.
Võistlused toimuvad 25.11. Tallinnas Salme kultuurikeskuses ja siinkohal oleks aeg anda rohkem informatsiooni sellest maratonkulturismi päevast. Päev algab kell 10.00 kui avatakse kulturismiteemaline mess. Eesti meistrivõistlused algavad kell 11.00. Võistluste piletid on juba praegu müügil Piletimaailmas ja Piletilevis. Pileteid müüakse eraldi EMVle ja Euro Elite Tourile, piletihinnad vastavalt 100.- krooni ja 250.- krooni. Et vältida segadust, siis Eesti meistrivõistluste piletiga ei pääse õhtusele Euro Elite Tourile, selleks tuleb osta eraldi pilet. Saadaval on ka VIP piletid hinnaga 1000.- krooni, mis tagavad sissepääsu mõlemale üritusele ja lisaks ka võistlusjärgsele banketile koos sportlaste, delegaatide ja sponsoritega.
Keda on siis oodata Innar Mardo Memoriaalile Euro Elite Tourile? Praeguse järgi on oma nõusoleku andnud:
Aleksei Shabunia (Valgevene) pikkus 185cm, kaal 127kg. maailmameistrivõistluste pronks raskekaalus 2004a ;
Rolandas Pocius (Leedu) pikkus 179cm, kaal 120kg. Euroopa meiser, kaks korda maailmameistrivõistluste hõbe 2004, 2006a. raskekaalus;
Hristomir Hristov (Bulgaaria) pikkus 156cm, kaal 79kg. Euroopa meister ja maailmameister -70kg;
Lennart Brant (Rootsi) 2 kordne Rootsi raskekaalu võitja
Bogdan Kravtsenko (Ukraina) pikkus 180cm, kaal 110kg. Ukraina meister, maailmameistrivõisltuste 8. koht raskekaalus 2006a.

Lisaks on oodata võistlejaid Venemaalt, Soomest, Taanist, Tsehhist, Poolast ja põnevust lisab loomulikult taas üle mitme aasta suur vastasseis igipõliste rivaalide Marek Kalmus Ott Kiivikas vahel. Kokku peaks saabuma ca 15 võistlejat- nimed täpsustame fitness.ee portaalis niipea kui saabub info alaliitudelt.

Euro Elite Tourile saabub sportlaste vormi hindama 6 rahvusvahelist ja 1 Eesti kohtunik.

Vaata lisa: [url=memoriaal]www.fitness.ee/memoriaal[/url]

Autor: Toimetus