3. mai 2013

Kristina Koroljak krooniti Euroopa juunioride absoluutseks meistriks fitnessis. Koroljak võitis ka naistearvestuses pikkuskategooria -163cm!

Kristina Koroljak krooniti Euroopa meistrivõistlustel juunioride fitnessis absoluutseks meistriks. Samuti tuli võit naistearvestuses -163cm pikkuskategoorias!

Juunioride absoluutselt parima valimistel olid võistlustuleks eestlannad Kristina Koroljak, kes võitis lühema pikkuskategooria juunioride fitnessis ja Endla Vaher, kes võitis juunioride fitnessi pikema pikkuskategooria.

Juunioride absoluudi valimistelt tuli võitjana välja Kristina Koroljak, kes esindab Spordiklubi Reval-Sport. Kristina sponsoriks on FAST Sports Nutrition. Kristina treener on Natalia Nazarenko-Kiivikas.

Naistearvestuses võitis Kristina pikkukategooria -163cm. Absoluutselt parima valimistel läks Kristina kokku Barbora Seckarova-Buncakova‘ga millest slovaklanna tuli välja võitjana.

Naistearvestuses võrdlused
[pilt=9050]

[pilt=9051]

[pilt=9052]

[pilt=9053]

IFBB Euroopa meistrivõistlused fitnessis, Euroopa juunioride ja veteranide meistrivõistlused ja Euroopa meistrivõistlused ratastoolikulturismis toimuvad sel nädalal Santa Susannas Hispaanias, kus pea nädalasele üritusele on kohale sõitnud sportlased ühtekokku 35. erinevast riigist. Eesti sai riikide arvestuses kõrge 10. ja 13. koha vastavalt täiskasvanute ja juunioride, veteranide arvestuses.

Võistlustel toimunut kajastatakse Fitness.ee foorumis: [url=http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/36886-ifbb-womens-european-cc-kristina-koroljak-endla-vaher-kuld-ja-hobe/page__st__120]IFBB Women’s, juniors and masters European CC[/url]

Samal teemal:
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5136/egle-ellernabi-jai-euroopa-meistrivoistlustel-napilt-finaalist-valja-ning-sai-7-koha]Egle Eller-Nabi jäi Euroopa meistrivõistlustel napilt finaalist välja ning sai 7. koha[/url]
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5131/endla-vaher-krooniti-163cm-fitnessi-kategoorias-juunioride-euroopa-meistriks] Endla Vaher krooniti +163cm fitnessi kategoorias juunioride Euroopa meistriks ja naistearvestuses võitis Endla hõbeda[/url]

Autor: Toimetus