20. mai 2013

Kristina Koroljak võitis Läti lahtised meistrivõistlused fitnessis

19. mai Riias aset leidnud Läti lahtistel meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis võitis fitnessikategoorias Kristina Koroljak kuldmedali.

Alles mai alguses Euroopa juunioride absoluutseks meistriks kroonitud Kristina Koroljak näitas enda kõrget taset ka naabermaadele ning tuli kindlalt Läti ja Leedu fitnessistide ees esikohale. Kristina Koroljaki trumbiks on tema sportlik keha, mis on hetkel maailma üks parimatest fitnessikehadest. Seda kinnitab ka asjaolu, et Kristina võitis Euroopa meistrivõistlustel ka naiste arvestuses enda kategoorias kuldmedali. Aastal 2011 võitis Kristina Koroljak Tallinnas toimunud fitnessi maailmakarikaetapi.

Nüüd on ees Kristinal suvepuhkus, et suve lõpul alustada valmistumist detsembrikuisteks juunioride maailmameistrivõistlusteks, mis on Kristinal ka viimased juunioride võistlused. Juunioride kategooriasse kuuluvad 23. aastased (k.a) sportlased, Kristina Koroljak sünd 1990.

Kristina Koroljaki treener on Natalia Nazarenko Kiivikas.

Samal teemal:
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5172/eesti-bikinifitnessi-meeskonna-tulemused-lati-lahtised-meistrivoistlustel]Eesti bikini-fitnessi meeskonna tulemused Läti lahtistel meistrivõistlustel[/url]

Autor: Toimetus