12. aprill 2013

Natalia Nazarenko Kiivikas tuli IFBB World Ladies Cup absoluutseks meistriks. Täiendatud!

Eile, 12. aprillil toimusid Kiievis, Ukrainas IFBB maailmakariaetapp fitnessis ja bikini-fitnessis.

Eestit esindasid neil võistlustel Egle Eller-Nabi (bikini-fitness), Aleksandra Laer (bikini-fitness), Tatjana Kreit (bikini-fitness), Endla Vaher (fitness), Natalia Nazarenko Kiivikas (fitness) ja Kristina Koroljak (fitness).

Fitness

Natalia Nazarenko Kiivikas tuli fitnessis nii pikkuskategooria +163cm võitjaks ning võttis võidu ka -163cm kategooriavõitja Melinda Szabo ees ja tõusis World Ladies Cup absoluutseks fitnessistiks. Nataliat premeeriti enda pikkuskategooria ja absoluutkategooria võidu eest kokku 5000 dollariga võistluste sponsori poolt. Palju õnne, Natalia!

[pilt=8930]

Eestit esindas fitnessis veel ka enda võistlusdebüüdi teinud Endla Vaher, kes näitas samuti konkurentsivõimelist vormi ning kaunist vabakava. Endla tuli World Ladies Cup võistlustel pikkukategoorias +163cm viiendale kohale ning sai auhinnaks 400$.

Pikkuskategoorias -163cm esindas Eestit Kristina Koroljak. Väga hea vormi näidanud Kristina pidi sel korral leppima küll pronksmedaliga. Kategooria võitis 2012. aasta juunioride maailmameister Melinda Szabo Ungarist. Kristina sai auhinnafondist pronksmedali eest 800$.

[pilt=8929]

Bikini-fitness

Bikini-fitnessi lühemas kategoorias oli võistlemas Eestist Tatjana Kreit, kes sel korral pidi kahjuks leppima finaalist väljajäämisega. Küll aga esindas Tatjana kaunist bikini-fitnessi keha. Tatjanat pikemalt, nagu ka kõiki teisi võistlejaid saab näha 20. aprillil Eesti karikavõistlustel Salme Kultuurikeskuses.

Bikini-fitnessi pikemas kategoorias võistlesid nii Egle Eller-Nabi, kes võitis pronksmedali kui ka Aleksandra Laer, keda premeeriti viienda kohaga ja 400$’ga. Mõlemad võistlejaid näitasid kaunist figuuri ja professionaalset lavalist liikumist. Egle Eller-Nabi premeeriti pronksmedali eest 800 dollariga.

[pilt=8931]

Bikini-fitnessi absoluutseks meistriks tuli Ljudmilla Djatsjuk.

IFBB World Ladies Cup 2013 toimus sel nädalavahetusel, 11. – 14. aprillil, Kiievis, Ukrainas. Võistlskavas olid bikini-fitness ja fitness kategooriad. Võistluste auhinnafond oli suuruses 31 000$.

Bikini-fitnessi absoluut: Ljudmilla Djatsjuk – 3000$

Kõiki võistlejaid saab näha 20. aprillil Tallinnas Eesti Karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis. [url=http://www.fitness.ee/uudis/5028/20aprill-29-eesti-karikavoistlused-kulturismis-ja-viii-balti-mat-lisatud-meeste-physique-kategooria]20.aprill: 29. EKV kulturismis ja VIII Balti Matš![/url]

Autor: Toimetus