16. detsember 2011

VII Honda spordikuulsuste Jõuluturniiri 2011võitis taas Allar Raja

Võitjate edetabel:

1. Allar Raja 62 punkti
2. Tanel Leok 44
3. Leonid Gulov 43
4. Oleg Anissimov 39
5. Andres Raja 36
6. Tauri Selder 32
7. Eerik Aps 32
8. Rauno Heinla 29
9. Ainar Karlson 29
10.-11. Egon Kaur 23
10.-11. Sten Pentus 23
12. Vjatšeslav Košelev 18

Loe Õhtulehe vahendusel [url=http://www.ohtuleht.ee/457651]siit[/url]

Honda Spordikuulsuste Jõuluturniir 2011 võistlusalad:
1. Joonejooks – Pärast stardikäsklust tuleb joosta esimese jooneni ja tuua sealt ära kuubik ning asetada see stardijoonelt 30 cm tagapool asuvasse anumasse. Seejärel tuleb joosta teise jooneni ja tuua sealt ära teine kuubik ning asetada see samasse anumasse. Seejärel tuleb joosta kolmanda jooneni ja tuua sealt ära kolmas kuubik ja asetada see samasse anumasse ja seejärel tuleb ära tuua neljas kuubik. Jooksu kogupikkus on 90 m.

2. VKG ehitusploki hoidmine – Stardikäskluse peale tuleb võistlejal võtta spetsiaalse aluse pealt ettesirutatud sirgete kätega ehitusplokk. Aeg läheb kinni siis, kui ehitusplokk puudutab alust või ülemist piirajat. Võidab võistleja, kes suudab kauem ehitusplokki hoida.

3. Roosna-Alliku Pakiauto sõudmine – võisteldakse sõudeergomeetritel Concept-2. Distants 500 meetrit. Võidab võistleja, kes läbib distantsi parima ajaga.

4. Jõhvi kummijooks – tegemist on Jõuluturniiril uue alaga. Võistlejatele antakse kõigile üks märk mis tuleb 15 sekundi jooksul toimetada võimalikult kaugele. Asja muudab keeruliseks see, et võistlejad on kinnitatud venivate kummilintidega ankru külge.

5. Novelle kopsumaht – tegemist on hinge kinnihoidmise võistlusega. Igale võistlejale on tehtud pleksiklaasist kondlid, mis on läbipaistvad ja täidetud veega. Stardikäskluse peale panevad kõik näo vette ja kes suudab kauem nägu väljavõtmata vees hoida, on võitja.

6. Prestone rippumine – kõik 12 võistlejat alustavad korraga. Stardikäskluse hetkel tõmbavad kohtunikud võistlejatel pingid jalge alt ära ja võistlejad jäävad kangile rippuma. Võidab see, kes kukub kangilt alla viimasena.

Tule omadele kaasa elama!

Vaata lisa [url=http://www.jouluturniir.ee/?p=150]Jõuluturniir.ee[/url]

Autor: Toimetus