Vasta ja Võida mängu kontseptsioon on väga lihtne: vasta küsimusele õigesti ja osale auhinna loosimises.

Vasta ja Võida mängus saavad osaleda kõik Fitness.ee's registreerunud kasutajad. Iga kuu esitatakse uus küsimus ja ühtlasi loositakse ka õigesti vastanute vahel välja mängu võitja. Võitja auhinnaks on pildil olev toode.

Vastata palume konkreetsele küsimusele ainult 1 korra. Mitu korda vastanute vastuseid loosimisel ei arvestata. Head nuputamist!
Mäng nr. 328 / 22.03.2020

Mitu % valku on EatPro proteiinipastas

Loe auhinna kohta lähemalt SIIT!

Vastamiseks pead olema sisse logitud!

Eelmised küsimused

Kui palju sisaldab 365JP BCAA 10g pakend BCAA-d?

10 grammis on 8 grammi
10 grammis on 7,85 grammi
10 grammis on 5 grammi
10 grammis on 8,751 grammi
Vastuseid kokku: 14
Õigesti vastasid: 14 | Valesti vastasid: 0

Kui palju sisaldab 365JP BCAA 10g pakend BCAA-d? Mida kasutatakse Nutvila "100% pähklid" pähklikreemides veel peale pähklite? Mitmed olümpiavõitjad ja maailma tipptiimid eelistavad SiS tooteid sest need: Kes korjavad GoldenSand-is kasutatavaid kookospähkleid? Mitu maitset on Crazy Coco-l? Mis eesmärgil on loodud Inzone+ toode? Mitu grammi valku on ühes Grenade Carb Killa valgusheigis? Mitu grammi suhkrut on ühes Olimp proteiinibatoonis? Mitu mg kofeiini on ühes Celsius+Bcaa karastusjoogis? Mitu grammi kreatiini on ühes BOOM! shotis? Mitu grammi valku on ühes Carb killa proteiinibatoonis? Mitu grammi süsivesikuid on ühes Softbar proteiinibatoonis? Mitu grammi valku on ühes Oatein proteiiniküpsises? Mitme erineva maitsega ROX valgubatooni on saadaval Fitshopi poodides? Mitu grammi valku on ühes Super PUDIX-i topsis? Mitme erineva maitsega BAREBAR toorbatooni on saadaval FitShopi poodides? Mitu grammi rasva on ühes 200-grammises Pudix valgupudingu topsis? Mitu erinevat vitamiini on Celsius karastusjoogis? Mitu grammi kofeiini on ühes Amino+Energy shotis? Mitme erineva maitsega Dream valgubatooni on saadaval Fitshopi poodides? Millest on tehtud pakuritee? Mitu grammi rasva on sajas grammis muffinipulbris? Mitu grammi valku on ühes proteiinijäätise serveeringus? Mis maitsega on uus NOCCO karastusjook? Mitme erineva maitsega FRANKYS maapähklivõid on saadaval FitShopi poes? Mitu kapslit on ühes Weight Loseri pakendis? Mitme erineva maitsega Protein Porridge valguputru on saadaval FitShopi poodides? Mitme erineva maitsega Protein Porridge valguputru on saadaval FitShopi poodides? Mitu grammi valku on ühes 200-grammises Pudix valgupudingu topsis? Millistes toiduainetes leidub kõige enam D-vitamiini? Milliste maitsetega Care Free kalorivabad siirupid on müügil FitShopis? Millise maitsega Fasterade Sports Gel spordigeelid on müügil FitShopis? Kelle toode on Forsen Forte? Millest on tehtud Pakuritee? Mitu grammi valku 100g kohta on Vaarika Hi Pro Pancakes tootes? Mitu kilokalorit sisaldab 100grammi FitFarmi Puddingut? Mitu grammi valku on ühes Gladiator valgubatoonis? Millist värvi tablette sisaldab Vita-Min Multiple Lady vitamiinide ja mineraalide kompleks? Mitu grammi on ühes WorkOut Fuel purgis? Milliste maitsetega Nax Protein valgubatoonid on saadaval FitShopides? Kelle poolt on loodud uus Full Force kaubamärk? Mitme erineva maitsega Workout Shock joogipulbrit on saadaval FitShopi poodides?