Vasta ja Võida mängu kontseptsioon on väga lihtne: vasta küsimusele õigesti ja osale auhinna loosimises.

Vasta ja Võida mängus saavad osaleda kõik Fitness.ee's registreerunud kasutajad. Iga kuu esitatakse uus küsimus ja ühtlasi loositakse ka õigesti vastanute vahel välja mängu võitja. Võitja auhinnaks on pildil olev toode.

Vastata palume konkreetsele küsimusele ainult 1 korra. Mitu korda vastanute vastuseid loosimisel ei arvestata. Head nuputamist!
Mäng nr. 328 / 22.03.2020

Mitu % valku on EatPro proteiinipastas

Loe auhinna kohta lähemalt SIIT!

Vastamiseks pead olema sisse logitud!

Eelmised küsimused

Milline liha sisaldab protsentuaalselt enim valku?

Kanaliha
Tuunikala
Lõhe
Jaanalinnu liha
Vastuseid kokku: 78
Õigesti vastasid: 15 | Valesti vastasid: 63

Mitu milligrammi kofeiini on ühes BOOM! shotis? Mitu grammi valku on ühes All Stars WHEY-CRISP Protein Bar proteiinibatoonis? Kes on Fitbari pakendil? NUDE Protein bar sisaldab ühe batooni kohta: Kus on uus e-ainete vaba ICONFIT Fitness Shake välja arendatud ja toodetud? Toorkakao sisaldab kõikide maailma toiduainetega võrreldes kõige rohkem... Toorkakao sisaldab kõikide maailma toiduainetega võrreldes kõige rohkem Mitmes erinevas maitsevalikus on CocoVi Supersnackid saadaval Fitshopi kauplustes? Mitut spordialaliitu toetab FitShop? Laktoos on... Charles Poliquinit nimetatakse ka... Mitu kulturisti kannab hetkel dopinguvastase reegli rikkumise eest võistluskeeldu? Millist toiteainet vajab meie keha peamiselt et ehitada ja säilitada keha struktuuri ja lihaskonda? Kes oli Eesti esimene PRO bikiinifitnessi vōistleja? Mis on sageli jõusaali masinate puuduseks? 70 kg kaaluva inimese põhiainevahetuseks kulub ööpäevas umbes: Kus toimusid esimesed Eesti meistrivõistlused kulturismis? Milline harjutus koormab kõige enam tuharalihaseid? Milline harjutuste järjekord treeningus on ebasobiv? Kui palju kehalist aktiivsust vajab täiskasvanu (18 - 64 a) nädalas, et jääda terveks? Milline toitaine aitab säilitada normaalset nägemist? Võida Hera80! Millist ensüümi on tarvis valkude lõhustamiseks? Milline liha sisaldab protsentuaalselt enim valku? Mitmendast eluaastast hakkab meestel testosterooni tase langema? Milline on oomega-3 ja oomega-6-rasvhapete ideaalne suhe? Võida HPR! Fitnessi vabakava pikkus võib olla kuni... Võida EAA! Biceps femorise antogonist on Võida Hera80! Et pähkleid ja seemneid oleks kergem seedida, tuleb neid Võida Muscle+! Väide: jõutreening tugevdab treenija luid! Soojendus on... Hea treeningpartner peaks ... Milline järgnevatest väidetest on müüt? Mitu kcal on vaja kulutada 1kg keharasva kaotamiseks? Milline järgnevatest harjutustest ei kaasa deltalihaseid? Lihaste asümmeetriat põhjustavad... Vesilahustuvate vitamiinide hulka ei kuulu Õlavarre-kolmpealihase funktsioon on: Kui kaua peaks kestma lihasmassi kasvatamise eesmärgil tehtav jõutreening? (Ilma soojenduseta) Möödunud aasta parimaks kulturismitreeneriks sai Süües 1g süsivesikuid, seob see endaga kehasse ... grammi vett. Millal on kõige mõistlikum venitada (intensiivse treeningu korral)? Võistlustasemel kulturisti treeningkoormus peaks aasta lõikes? Aimar Kuusnõmm püstitas uue Eesti rekordi surumises (-83kg)... Kui palju päevasest energiahulgaks peaksid moodustama süsivesikud? (NNR 2012) IFBB liikmesriikide arv on: Mitmendat korda toimuvad Aeroobikakuninganna võistlused? Trennis kaotatud 1l kehavedelike korvamiseks tuleb juua Mis aastal võitis Ott Kiivikas enda esimese Eesti absoluutse meistritiitli kulturismis? Lihaskontraktsiooni vahetuks energiaallikaks on... Mitu päeva vajab immuunsüsteem pärast rasket treeningut taastumiseks?