Toidulisandid

Mahedikud Natural Protein Smoothie

Toidulisandid  |   |  tekst:  |  fotod: FitShop.ee  |  1 kommentaar

Need on uued vadakuvalgu ja naturaalsete puuvilja ning marjakontsentraatidega tervislikud mahlajoogid.


Natural Protein Smoothied sisaldavad vaid looduslikke värvaineid- punapeedimahl, porgand, sidrun, safran. Mõeldud koheseks kasutamiseks, ei vaja enam piima vm segamist.Mugav kaasa võtta vahepalaks, trenni, matkale.

Vadakuvalk on üheks parimaks valguallikaks.See on kõrgeima kvaliteediga saadaolev proteiiniallikas.Vadakuvalgus on rikkalikult hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA), rohkem, kui üheski teises naturaalses toitaines. Vadakuvalk on üks kahest piimast saadavast proteiinist (lisaks kaseiinivalgule).Tema imendumine on kiire, vadakuvalk toetab keha täiusliku aminohapete kooslusega, et kasvatada massi ning suurendada jõudu ja taastumist.

Sobib nii harrastajatele kui ka sportlastele mõnusaks vahepalaks. 100 ml jooki sisaldab keskmiselt ainult 50 kcal, sellest valku 7,7g, süsivesikuid 2-4g ja rasva 0,7g.

Koostisosad


Apelsin-mango: Vesi, vadakuvalk*, apelsinimahl**, mangopüree**, õunamahl**, passionvilja **, viljaliha, stabilisaatorid (pektiin, guarkummi), looduslik värvaine (porgandi kontsentraat), magusained (sukraloos, asesulfaam K), happesuseregulaatorid (piimhape, naatriumtsitraat), aroomid. *Piimast. **Kontsentraadist. Sisaldab piima koostisosasid.

Kookos-ananass: Vesi, vadakuvalk*, ananassimahl**, õunamahl**, kookosevesi, stabilisaatorid (pektiin, guarkummi), looduslikud värvained (safran, sidrun), magusained (sukraloos, asesulfaam K), happesuseregulaatorid (piimhape, sidrunhape, askorbiinhape), aroomid. *Piimast. **Kontsentraadist. Sisaldab piima koostisosasid.

Maasikas: Vesi, vadakuvalk*, maasikapüree**, maasikamahl**, õunamahl**, stabilisaatorid (pektiin, guarkummi), looduslikud värvained (porgandi kontsentraat, punapeedi), magusained (sukraloos, asesulfaam K), happesuseregulaatorid (piimhape, sidrunhape, askorbiinhape, naatriumtsitraat), aroomid. *Piimast. **Kontsentraadist. Sisaldab piima koostisosasid.

Õun-jõhvikas: Vesi, vadakuvalk*, jõhvikamahl**, õunamahl**, stabilisaatorid (pektiin, guarkummi), looduslikud värvained (must porgand**, punapeedimahl**), magusained (sukraloos, asesulfaam K), happesuseregulaatorid (piimhape, sidrunhape, askorbiinhape, naatriumtsitraat), aroomid. *Piimast. **Kontsentraadist. Sisaldab piima koostisosasid.

Saadaval FitShopis: Natural Protein Smoothie


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Kas ka suvel on vaja tarbida D - VITAMIINI?!

Toidulisandid | 

Sain, teada, et kuulun nö „riskirühma“ sest olen sisetingimustes treeniv sportlane, ja kulutavan oluliselt rohkem kehasse kogunenud…


Toidulisandite tarbimise ajastamine

Toidulisandid | 

Me kõik oleme erinevaid toidulisandeid , vitamiine ja mineraale tarbinud, kuid kas sellest on ka kasu olnud ja kas oleme seda õigesti teinud?!…


Omega-3 kasutegurid

Toidulisandid | 

Oomega-3-rasvhapped on asendamatud rasvhapped, see tähendab, et keha ise neid ei sünteesi ning need jõuavad meie organismi vaid toidu kaudu Kuid…