Treening

Dr.Balacer : Soovitused Vend Vähile

Treening  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  39 kommentaari

Kallis Vendv!

Kirjutan sulle kuna tahan avada sinu silmi, et sa lõpuks saavutaksid selle mille oled juba ammu ära teeninud.

Sinu treeningud on alati üliintensiivsed ja ta sa treenid ühte lihast 2-4x nädalas. Mõndasid lihasgruppe isegi iga-päev. Sa ise väidad, et sul pole taastumisega kunagi probleeme olnud.
Tõsi, kui nii pidevalt treenida areneb lihase vastupidavus üliheaks.
Kuid !!! NII EI OLE KA JU MINGIT ERILIST ARENGUT! OK. Saan aru Kallis sõber, et sa ei tahagi massi juurde saada, kuid oma proportsioone peaks sa ometi tahtma viimistleda, kui soovid oma tulemusi MM-il või EM-il parandada.

Juba ainuüksi oma kõhulihaste treenimisele kulutatud energiat (mida ei olegi nii vähe) saaks sa osaliselt kasutada selja või sääre treeninguteks.

Treenides näiteks selja lailihast iga päev jäädki sa kahjuks unistama, et seal midagi paremuse poole muutuks. See on ju ka vastu igasugust loogikat. Kahjuks ei taha sa seda mingil põhjusel mõista ja selg on ikka selline nagu ta sul on .
MUUTUSI EI OLE (( ,või on need minimaalsed.

Samuti peaksid sa oma võistlustele eelneva toitumisega midagi ette võtma.
Teil seal Eestis on selles osas vägagi tasemel selline mees nagu Indrek Otsus.
Ole hea, proovi üks kordki teha oma ettevalmistus võistlusteks dieedi osas Tema soovituste järgi!!!

Dr. Balancer palub!

Kõik kes on Vendv-ile lähedalseisvad isikud, usaldusmehed, sõbrd, püüdke temaga sel teemal rääkida ja teda veenda, et ta prooviks ükskord ka natuke teisiti oma võistluseelset ettevalmistust läbi viia.
Miks ma seda Teil teha palun armsad sõbrad, aga selleks, et mul on kahju nendest medalitest mis on jäänud Eestil maailmast saamata. Nii mõnigi neist oleks võinud rippuda Vendv kaelas.(
Ikka parimat soovides ja ikka mõtteis Teiega kallid Eestimaa kehaehitajad!

Dr. Balancer


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 
  täiesti nõus herr doktoriga. Kahjuks on vendv trennihull, kui treeningmahtu vähemaks võtta, võib selleasemele mingi muu hullus tulla :P
   Nii kaua, kui vend Vähk oma tulemustega ise rahul on, ei hakka ta teiste tarkust kasutama. Iga organims on kombinatsioonis unikaalne, nii et suure tööga on vend Vähk palj usaavutanud, kas oleks olnud võimlaik midagi teisti tehes veelgi enam saavutada, on teoreetiline küsimus, mida võib nämmutada aegade lõpuni
   Muuseas, kes on dr Balancer, kes neid soovitusi jagab?
   ........
   Arvan, et Imrel ei maksa selliseid üllitisi väga tõsiselt võtta. Triipe loetakse sügisel nagu ma Võsul korduvalt ütlesin. Lihastriipe siis ja Imrele Jaksu - jõudu!
  Kava on jah segane.. ma üldse imestasin, et ta 195ni jõudis. Kui tulemusi pole (eks seda teab ta ise paremini) oleks tõesti targem midagi muud proovida. Ma olen küll ta enda jutust lugenud (ammu), et tal selg paremaks läinud. Ja kes see Balancer üldse on?
  Müstiline jah, et selline asi avaldati. Fakt on see, et enamikele harrastajatele VendV meetodid ilmselt ei sobiks, aga las ta ise teeb endaga mis tahab ja kui tulemused ka olemas on, siis milles küsimus?
  Ära pahanda, Imre, aga minu meelest räägib ta ka õiget juttu. Kahtlemata oled sa erakordne vend, et sellise näljutamisega saavutad sellised vormid, aga kas sa sellele pole mõelnud, et kas see kõik tasub end ikkagi ära? Kulturism on küll nö vanade meeste ala, aga kunagi saab see aeg ikkagi otsa. Ma ei usu, et sa nii tugevast sulamist tehtud oled, et selline pull su organismi mingit jälge ei jäta ja elad õnnelikult 100 aastaseks. Ma tean ka, kes me dokor on ning omalt poolt jõudu ning vastupidavust Imre õigele teele juhatamisel. Imre, ära pahanda, aga tegelikult ei tea sa inimorganismist midagi. Sul on lihtsalt nii pagana haigelt head geenid, et saad sellist vigurdamist endale lubada. Mõtle palun tulevikule. Mõtlesin, et ei hakka kommenteerima, sest mingit tulemust see kokkuvõttes nagunii ei tooda, peale selle et Imre viha omale kaela saan. Seda aga ei tahaks mingi hinna eest. See on sama, nagu ema ütleb lapsele, et ära viska seda jäätise paberit maha, aga laps ütleb, et kõik teised ju viskavad. Kui ta aga järgi mõtleb ja ei viska, siis on ta kasvõi pisut selle nimel teinud, et sodi enam maha ei loobitaks. Ehk on sellest kommentaarist siiski midagi abi. Imre, ära pahanda.
   Imre! Inimesed on kadedad! Sa nagunii tead seda isegi. Juba see, et selle artikli all pole kirjas õiget autori nime, näitab kui odav rämps see on!!! Täiesti ajuvaba artikkel! Juba ammu räägitakse tagaselja Imrest, et vaadake milline hull ja haige mees. Sel hetkel unustatakse vana tõde, et kõik on INDIVIDUAALNE- nii treeningus kui vormitegemises. Ole tubli ja sügisel näita!!! (Y)
  Sellel mehel ju võib õigus olla (oma meelest kindlasti ju on) aga minu arvates on absurd, et see on sellisel kujul ilmarahvale vaatamiseks välja pandud. Autor oleks pidanud saatma selle OMA NIME ALL ning ERAVIISILISELT Vend Vähile. Minu arvates oleks igati korrektne, kui Fitness.ee portaal kustutaks selle "artikli" siit.
   vahet suurt ei ole. Kui see jutt on tõsi siis kisagem kooris edasi selle üles kas ja kuidas. Kui see on aga "loll jutt suhu tagasi" siis las see autor kirjutab või memuaare või autobiograafiaid.. mis vahet sel on? Vend Vähk Sul peaks olema ju palju paksem nahk selle ajaga kujunenud? Kõik alad mis on seotud esteetikaga kipuvad olema kriitikarohked, kes kritiseerib, kes kadetseb - the main point is Sa saad oma soovitud tähelepanu ;) Ka antireklaam on reklaam ;) PS! pole ju raske arvata, kes selle kirjutas :P
  Selliseid kritseldusi võib kõigile sportlastele saata... Alati leidub ju "targemaid" kes teisi õpetavad. Ei imesta kui see sama "doktor" on kirjakesed oma õpetustega ka Cutleryle ja Coleman´ile saatnud, et need oma tervist ei rikuks...
   Imre, kas ei ole imelik, et nii paljud sellest räägivad juba? Äkki oleks mõistlik selle teema üle natuke järgi mõtelda? Enamus meist tahab, et sul võistlustel hästi läheks. Vootele
  Ma küll ei tea doktori härrat, aga arvan, et tal pole ette näidata võistlustulemusi vendv lähedalegi rääkimata siis veel raskuse surumist rinnalt, mis ületab kõvasti 2x kehakaalu.
   Eks ta sedasi ole, et need kes ise ei tee ja ei oska opetavad teisi ja sedasi on igal pool elus. Omaette asi on, kas neid kuulda votta.
  ou fakk.22 kommentaari ja mina avastasin selle artikli alles praegu.ma teen siis 23nda.Mina uudishimuliku inimesena tahaks teada, kes see Dr. on.Aga muidu ma ei oskaks midagi öelda.Imelikud asjad juhtuvad siin ilmas.
   Maailm ongi üks imelik paik kirbukene, me kõik avastame seda seni kuni meil on siin aeg antud. See siis 24 kommentaar, kes postitab järgmise?

4 parimat treeningjaotust naistele (III osa) push-pull-legs

Treening | 

Eelmises artiklis rääkisime eraldi ülakeha ja alakeha treenimisest. Kui soovid teada, kas naistele sobib selline treeningjaotus, siis artikli…


4 parimat treeningjaotust naistele (II osa)

Treening | 

Eelmises artiklis rääkisime "bro-split" tüüpi kavast ehk treeningjaotusest, kus erinevaid lihasgruppe treenitakse erinevatel päevadel. Kui…


4 parimat treeningjaotust naistele (I osa)

Treening | 

Kuidas valida endale õige treeningjaotus? Mõned küsimused mida endalt küsida: [b]Mis sobib minu graafikuga? Kui tihti ma saaksin…