Toidulisad

EC

Efedriini ja kofeiini segu (EC) on arvatavasti parim turul olevaist dieettoidulisanditest. Arvukates uuringutes on tõestatud EC metaboolne

Toidulisad  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  4 kommentaari

Efedriini ja kofeiini segu (EC) on arvatavasti parim turul olevaist dieettoidulisanditest. Arvukates uuringutes on tõestatud EC metaboolne toime, söögiisu vähendamine ja lihaste säilitamine dieedi ajal. EC toimib nagu stimulant ja siiski saab teda kasutada ka treeningu “võimendajana”. EC krooniline tarbimine vähendab tema stimulantset efekti, rasva põletav toime siiski säilib.
Võttes 20 milligrammi efedriini ja 200 milligrammi kofeiini (või nende ainete herbaalseid ekvivalente), moodustub üks paremaid rasvapõletajaid, millele on minimaalsed kõrvalnähud (unetus, vererõhu tõus, südame löögisageduse tõus).
Kuigi EC näib ideaalse rasvapõletajana, saab tema mõju veelgi suurendada, lisades sinna mõnda kasulikku produkti. Järgnevalt ongi ära toodud neist kaks:

L-Türosiin

Lisades piisavalt L-türosiini (500-1000 mg) igale doosile EC-le, suureneb algse segu mõju tunduvalt. Inimesed, kes on kogu aeg tarvitanud EC-d ning siis lisanud L-türosiini, on tundnud suurt näljatunde vähenemist ja stimulantidele omast efekti.

Roheline tee

Rohelist teed on idamaades kasutatud kaalu vähendamiseks juba sajandeid. Roheline tee mitte niivõrd ei suurenda, kuivõrd pikndab EC mõju. Paljud inimesed on tundnud peale esmakordselt EC tarvitamist tohutut nõrkustunnet. Roheline tee aitab seda efekti leevendada, mõjutades samal ajal positiivselt rasva põlemist.

Lisades L-türosiini ning rohelist teed oma EC annustesse muudab selle kompoti efektiivsemaks ning mõju pikemaks. Kasutades seda koos õige dieettoitumisprogrammi ja õige treeninguga, ei tohiks kaalust alla võtmine ületamatu raskus olla-


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Crazy Coco – kookos, mis potsatas meie ellu

Toidulisad | 

Crazy Coco pakub värskendavat maitseelamust neile, kes soovivad teha tarku…


"GoldenSand" — saamislugu ning kasutamine

Toidulisad | 

Enam kui kaks aastat tagasi, kui me hakkasime mõtlema kookosõli maaletoomisele, ei osanud me ette näha, kui keeruliseks selle õige valimine…


Frenzy ksülitoolpastillid — treenides ei tohi hambaid unarusse jätta

Toidulisad | 

Sportlased toituvad küll läbimõeldult, kuid paradoksaalsel kombel võib nende toitumisrežiim mõjuda hammastele kahjulikult.