Rühmfitness

Kirsti Kuhi - vabaklassi fitnessimeister

Rühmfitness  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  1 kommentaar

Kolmas aeroobikafestival finisheerus. 14 finaali jõudnut selgitasid eile TTÜ Spordihoones esmakordselt ka Eesti meistri fitnessi vabaklassis, millele traditsiooniliselt lisandus FitGirli tiitel.

Auhindu eestvedajatele!

Aktiivse osalemise eest ürituse õnnestumisele aitamises märkis Nokia ära festivali peatreeneri Kaisa Teimanni ja Aura mulluse FitGirli tallinlanna Helja Aasi, Terevisiooni hommikutest ühe ettevõimleja.
Helja tänavu ei konkureerinud, kuid ütles enne finaali tunnustavaid sõnu tartlannade kohta. Oma lemmikutest tõi esile Kristiina, Dagmari ja Rica.
Tehnika poole ülesseadja Mati Lilliallik Nike?t oma eelistust ei avaldanud, sõnades – head on kõik edasijõudnud.

Läbi kolme sõela

1 pluss 1 pluss 1. Meeleolukale sissejuhatavale ühisesitusele, mille koostaja treener Hakman, järgnes vähemalt 45sekundiline individuaalkava ja siis ühine jõu- ja vastupidavuse võrdlustants. Kolm kohtuniku soomlanna Tiina Ranini ning kolm tallinlase Gert Kooviti juhtimisel hindasid vastavalt aerooobika ja fitnessi poolt eraldi. Muljed kokku, sadigi pjedestaali astmed täis.

Tiitel tartlannale.

Enne meistriks tõusmist, jagas päevajuht Ivar Jurtshenko eriauhindu ka Kirsti Kuhile. Livoonia neiu sai nii suursponsori Aura kui ka Amazon-portaali lugejate preemia. Krista Noor oli lemmik kolmele autasustajale – Garnier, Sportland ja Fila tõstsid välja tegija, kes kolme hulka seekord ei sattunudki.
Esikolmiku moodustasid Kuhi kõrval tunamullune võitja Dagmar Neem Tallinnast ja Rica Varul ( vaatajale samuti Terevisoonist tuttav).
Kulturismimeistri Ott Kiivikase Robocopist arvates on tegemist toreda üritusega. Kinnitab seda järjest massilisem osavõtt. Mehi siiski ei peaks nii hirmasasti taga sundima. Kes tahab, tuleb ise, ei sa ju kõiki poisse läbi balletikooli ellu suunata… Jäägu meestele jõusaal oma masinatega ja teised mehisemad alad.
Tänase ülevaate juures on ka portaali vastutava väljaandja Arnod Tokko koostatud pildigalerii. Samas tuletagem meelde, et teise samasuguse saame nädala pärast Võrust. Toimuvad Eesti kulturismi ja fitnessi karikavõistlused. Võru Kandles pühapäeval kella 14 alates.Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Les Mills Baaskoolitused – suvi/sügis 2018.

Rühmfitness | 

LES MILLS BARRE, 11-12 august. BODYPUMP, 25-26 august. BODYATTACK, 15-16 september. BODYBALANCE, 29-30…


Uutele instruktoritele mõeldud Les Mills baaskoolituste ajad

Rühmfitness | 

Registreerimine ja lisainfo: baltic@lesmills.com Registreerimine koolitustele lõpeb 30 päeva enne…


Eesti meistrivõistlused Fitness 5's

Rühmfitness | 

Võisteldi kokku kolmes kategoorias. Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Piret Lauk, teise koha võitis Kristle Tamm ning kolmandale…