Klubid

Veekorvpall

Klubid  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  Kommenteeri

Eelmisel laupäeval, 24.05.03 tähistati Tabasalu Spordikompleksi aastast sünnipäeva. Õhtu kulminatsiooniks kujunes märtsis avalöögi saanud “Sporditähe” veekorvpalli turniiri finaalmängud. Turniiri eesmärgiks on eelkõige luua omalaadne ürituste sari, kus oluline osa on meeskondlikul koostööl ja sportlikul meelelahutusel. Loodame algatada huvitavat ja kaasakiskuvat võistlusturniiri kaasamaks paljusid lõbusast ajaviitemängust huvitatud sõpradest ja kolleegidest koosnevaid võistkondi.

Turniiri neljas alagrupis kohtusid ka mitmete tuntud firmade koosseisud Büroomaailm, Ühispank, Inreko Press, Real Kinnisvara , AJ Tooted, Stamina, Ektaco ning ka mitmed sõpruskonnad )

Tänavuse turniiri finaal kujunes ülipõnevaks, kus kohtusid alagruppidest ühegi kaotuseta edasi saanud võistkond “Vesikossurid” ja “Tabasalu Palliklubi”
Finaalmäng oli ülipõnev ka eelkõige seetõttu, et ühelt poolt mängisid rolli head veepalli mängimise kogemused ja ujumisoskus ning teisalt kogemused korvapallimängus.

I koht Tabasalu Palliklubi ( Raik Zäuram, Sven Maibaum., Urmas Laur, Jaak Jõgis, Andri Sorokin, Jüri Teesalu)

II koht Vesikossurid ( Joel Armei, Henri Kaarmaa, Bruno Nopponen, Karmo Kõivutalu, Toomas Teeväli, Kristjan Jääts)

III koht Bassukossurid ( Andrus Jaamul, Jarno Kalind, Joonas Mägi, Rene Riis, Raul Tammsalu, Raul Tomberg)

Osalejate hinnang üritusele oli positiivne ning kindlasti soovitakse osaleda ka järgmise hooaja turniiril, mis algab oktoobris ning vältab märtsini. Kindlasti võtab korraldaja arvesse hinnanguid, mis aitavad hoida turniiri head taset eesmärgiga liita lõbus õhkkond, tõhus ajaviitemäng ning kambavaim, sest meil siin mõisa pole, mille peale mängida. Infot turniiri kohta leiab www.tabasalusport.ee . Ootame kõiki huvilisi osalema järgmise hooaja turniiril.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Morning Fatburn – Sellest saab Sinu parim suvi!

Klubid | 

Sellest saab Sinu parim suvi! Alates 6.juunist stardib Egle Eller-Nabi ja Roman Gritsanjuki juhendamisel Arigato spordiklubis suvegrupp…


SAAVUTA PÜSIV BIKIINIVORM EGLE-ELLER NABI FITNESSTREENINGUTEGA

Klubid | 

Egle Eller-Nabi Fitnesspakett on uus pakett, kus eesmärgiks on saavutada naiselik treenitud bikiinivorm, mis püsiks aastaringselt. Treeningud…


Pildimängu nr 1578 võitja on välja loositud

Klubid | 

Pildimäng nr 1578 võitja on Kristiina Aasamäe. Õige vastus: pildil on Liis-Marian Toomse [b]Soovime palju õnne…