1. oktoober 2012

FitShop Armlifting Cup I finaali võitjad selgunud!

FitShop Spartas toimunud esimesele finaalvõistlusele pääsesid kõik, kes septembrikuu jooksul FitShop Spartas kvalifikatsiooniraskuse ületasid. Meestel garanteeris edasipääsu 74 kg raskuse ületamine, naistel oli piirmääraks 39 kg.
Kohale oli tulnud 6 mees- ja 4 naisfinalisti.

Naistevõistluses jäid 3.-4. kohta jagama klassikaline tõstja Agnes Rannaste ja varem athletic fitnessis võistelnud Rete Jallai. Mõlemad näitasid üles arengut, kuid pidid piirduma 41,5 kg raskusega.
Teiseks tõusis multifunktsionaalne sportlane Eli Viielo 42,75 kilogrammiga. Paljudele ehk üllatuslikult võitis naiste võistluse bodyfitnessist Kaisa Metsla 44 kg ületamisega!
[pilt=8128]

Meeste arvestuses pidi kuuenda kohaga leppima Karel Kannelaud, kellele 74 kg jäi tol päeval raskeks. Viienda koha tulemusega 74 kg saavutas Nils Puhk.
Käesuruja Aldo Virula suutis edukalt sammu pidada raskema kaalu meestest esikolmikule. Esialgu tundus, et kolmas koht kuulub Sparta jõusaalis treenivale Süüne Mällile. Taktikaline otsus 86,5 kg katse vahele jätta ei kandnud aga vilja ning tulemuseks 84 kg ja 3.-4. koha jagamine Aldo Virulaga.
Teise koha saavutas klassikalise kulturismi maailmameister Taavi Koovit 94 kgse raskusega.
[pilt=8125]

Oma võttis terve võistluse mängleva kergusega raskusi liigutanud jõutõstja Argo Erit. Võidu tagas 99 kg tulemus, kuid Argo realiseeris ära ka isikliku rekordi, 104 kg.
[pilt=8129]

Finaali võitjad pääsesid edasi aasta superfinaali.

Oma rammu käis proovimas ka Spartas treeniv laulja Erich Krieger, kelle jõud hakkas peale igati arvestatavale 64 kilogrammile.
[pilt=8127]

Järgmine FitShop Armlifitng Cup finaal toimub juba oktoobri lõpus. Osaleda saavad kõik, kes järgneva kuu jooksul kvalifikatsiooniraskuse ületanud. Armliftingut saab proovida iga päev [url=http://fitshop.fitness.ee/FitShopide_kontaktid/]FitShop Spartas[/url].

[pilt=8126]
Kes end piisavalt tugevalt tunneb, on oodatud registreeruma esimesele ametlikule võistlusele [url=http://www.fitness.ee/uudis/4638/armlifting-cup-2012-imm-raames]Armlifting Cup 2012[/url], mis toimub 21.oktoobril Innar Mardo Memoriaali raames.

Autor: Fitness.ee