24. mai 2005

Eesti Meistritiitel & Nissan Maratonilt kaksikvõit

Jälle oli Arctic Sport Club rattatiimil edukas nädalavahetus.

Laupäeval sai teoks ühe tiimi hooaja eesmärgi, Eesti Meistritiitli kaitsmine kriteeriumis, mis kulmineerus Elva tänavasõiduga. Võistluse võitis vaatamata kukkumisele Helmet Tamkõrv. Meistritiitel anti välja kolme osavõistluse kokkuvõttes ning Helmetil õnnestus seda tänu heale meeskonnatööle tänavu kaitsta.

Pühapäeval toimus Paldiski- Tallinn Rattamaraton põneval ja raskel 72 kilomeetrisel rajal. Võistluse võitis Alges Maasikmets ning hoolimata kummipurunemisest võttis Raido Kodanipork teise koha. Arcticu vormis harrastaja Kaido Kampus lõpetas viiendana. Tänaseks oleme kolmeteistkümnest stardist võitnud 10.

Uuel nädalavahetusel osaleme oma klubi tiimiga reedel, 27. mail, SEB Ühispanga UCI 1.1 kategooriasse kuuluvatel Tartu GP-l ning laupäeval, 28. mail EOS Tallinn GP-l, pühapäeval võistleme täiskoosseisuga SEB Ühispanga Tartu Rattarallil.