Rühmfitness

EAF-i suvelaager

Rühmfitness  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  Kommenteeri

Esimest Eesti Aeroobika Festivali suvelaagerit Kuressaares nautis 55 aeroobikaarmastajatest naist ja meest.

02.-04. augustil toimus esmakordselt EAFi suvelaager. Kuressaare tervitas aeroobikahuvilisi fantastilise suveilmaga, mida jätkus terveks nädalavahetuseks. Laager pakkus osalejatele võimalust teha tutvust erinevate tervisesprdialadega, mida kõik ka aktiivselt kasutasid. Terve aasta enamasti vaid aeroobikaga tegelenute silmad läksid aina rohkem särama lisaks erinevatele aeroobikastiilidele nii hüdroobikat, kepikõndi kui ka tervisekõndi harrastades ning indiacat ja ptanque´i mängides, jõusaalis treenides.
Kõikjalt Eestist kokkutulnud laagrilised said omavahel ruttu tuttavaks esimestel nn. sportlikel katsetel. Nimelt loosituna viieks treenerite juhitud võistkonnaks algas kõik teatevõistlustega. Minisuuskadega liival jooksmine, keti heegeldamine, õhupalli lõhki puhumine, tossupealte sidumine ja veel paljud muud tegevused panid proovile nii naiste kui meeste erinevad oskused ja lasid supertreeneritel Kaja Tuisul, Tiina-Mai Ottil, Terje Hakmanil, Enn Meiesaarel ja Kaisa Teimannil näidata oma juhendamisoskusi ka väljaspool aeroobikatreeninguid. Meeleolu tõusis koos õhutemperatuuriga ja laager sai algusest peale hea hoo sisse.
Reede lõunast pühapäeva pealelõunani vaheldusid infotunnid/vestlusringid treeningutega, õhtuti toimusid saalis viktoriinid ja laagri aktiivsematele jagati auhindu.
Laupäeval võis Mändjala rannas lisaks sportmängudele ka suve nautida, sest taevas oli pilvitu, merevesi soe ja seltskond mõnus: aktiivsemad osalesid surfikoolitusel ning väsinumad pikutasid niisama rannaliival.
Lisaks Kuressaare linnaekskursioon, Olympuse fotovõistlus, Toyota proovisõidud, Polari pulsikellade kasutamisvõimalus, rasvaprotsendi mõõtmine ja tervislik toitumine. Igale EAFi suvelaagrisse tulnule jagus ”Meri” keskuses ja selle ümbruses tegevust. Korraldajate arvates läks suvelaager korda, kuid osalejate kommentaarid on teretulnud fittest@fittest.ee aadressil.
Järgmisel aastal toimub suvelaager taas ja siis on oodata juba uues kohas uue näoga üritust, millest kõik soovijad on oodatud osa võtma.

EAFi korraldusmeeskond ja treenerid tänavad kõiki lõppenud hooajal festivalil osalenuid, festivali toetanud firmasid ja koostööpartnereid ning ootavad uusi kohtumisi järgmisel hooajal!

NB! Kuigi Eesti Aeroobika Festivali 2001/2002 hooajale sai alles eelmisel nädalavahetusel viimase üritusega punkt pandud, pole uue hooaja algus enam mägede taga. 19.oktoobril saab taas professionaalsete treenerite juhendamisel ja lahedas seltskonnas aeroobikat nautida, sest TTÜ Spordihoones toimub EAF 2002/2003 hooaja avaetapp. Kohtumiseni!Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Les Mills Baaskoolitused – suvi/sügis 2018.

Rühmfitness | 

LES MILLS BARRE, 11-12 august. BODYPUMP, 25-26 august. BODYATTACK, 15-16 september. BODYBALANCE, 29-30…


Uutele instruktoritele mõeldud Les Mills baaskoolituste ajad

Rühmfitness | 

Registreerimine ja lisainfo: baltic@lesmills.com Registreerimine koolitustele lõpeb 30 päeva enne…


Eesti meistrivõistlused Fitness 5's

Rühmfitness | 

Võisteldi kokku kolmes kategoorias. Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Piret Lauk, teise koha võitis Kristle Tamm ning kolmandale…