GALERII ja VIDEO: Ott Kiivikas, Endla Vaher ja Egle Eller-Nabi tulid Balti matšil võitjateks!
Pühapäeval Riias peetud üheksandad Balti matši võistlused kulturismis ja fitnessis olid eestlastele edukad. Võitjateks tulid Ott Kiivikas kulturismis, Endla Vaher fitnessis ja Egle Eller-Nabi bikiinifitnessis!
[url=http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=582315]GALERII[/url]
4. mail toimusid Riias Läti lahtised meistrivõistlused ja Balti Matš 2014. Eestist oli kahel võistlusel osalemas 31 sportlast ning ühtekokku toodi koju 3 kulda, 6 hõbedat ja 5 pronksi!
Oma kategooria võidud said Egle Eller-Nabi, Endla Vaher ja Ott Kiivikas. Hõbedale tulid Leona Tsõmboljuk, Kristina Nuut, Rainer Palm, Janar Rückenberg, Darola Kruusik, Kristina Aleksejeva ja pronksile Anastasia Dvorkina, Tatjana Kreit, Johanna Lond, Siim Kelner ja Reet Reimets!
[url=http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=582852][pilt=10588][/url]
[url=http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=582792][pilt=10589][/url]
Fitness TV esitleb: Balti Matš 2014
[youtube=hyGMBtaPxfU]
[pilt=10578]Eestlased Läti lahtistel meistrivõistlustel ja Balti Matšil
Tulemused
Läti lahtised meistrivōistlused
Laste fitness (10 – 11)
Leona Tsõmboljuk 2. koht
Laste fitness (12 – 13)
Olga Zubar 6. koht
Bikiinifitness juuniorid
Anastasia Dvorkina 3. koht
Janika Aavamägi 7. koht
Bikiinifitness -166cm
Tatjana Kreit 3. koht
Merily Allak 6. koht
Maris Moks 7. koht
Tatjana Kurilova 11. koht
Ōnnela Raudsepp 13. koht
Bikiinifitness +166cm
Kristina Nuut 2. koht
Ellen Parik 4. koht
Jekaterina Kern 5. koht
Aleksandra Laer 6. koht
Cärolin Paas 7. koht
Balti Matš 2014
Fitness
Endla Vaher 1. koht
Johanna Lond 3. koht
Juunioride klassikaline kulturism
Rainer Palm 2. koht
Siim Kelner 3. koht
Klassikaline kulturism mehed
Janar Rückenberg 2. koht
Rain Kuusnōmm 5. koht
Kristjan-Johannes Konsap 6. koht
Rannafitness
Nikita Dvorkin 5. koht
Holger Maiväli 6. koht
Body-fitness
Darola Kruusik 2. koht (1 punkt võitjast vähem)
Anastasija Žerdetskaja 6. koht
Kulturism mehed
Ott Kiivikas 1. koht
Raigo Kuusnōmm 5. koht
Bikiinifitness -166cm
Kristina Aleksejeva 2. koht
Olga Mordas 5. koht
Bikiinifitness +166cm
Egle Eller-Nabi 1. koht
Reet Reimets 3. koht
Järgmine võistlus
Janika Aavamägi, Tatjana Kurilova, Kristina Nuut, Aleksandra Laer, Endla Vaher, Johanna Lond, Siim Kelner, Nikita Dvorkin, Darola Kruusik, Anastasija Žerdetskaja, Esta Pilt, Raigo Kuusnõmm, Rain Kuusnõmm, Imre Vähi, Janar Rückenberg, Ott Kiivikas, Reet Reimets ja Egle Eller-Nabi sõidavad juba 14. mai Hispaaniasse Euroopa meistrivõistlustele.
Autor: Toimetus