Klubid

TAI CHI

Klubid  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  Kommenteeri

TAI CHI – rahulik ja väljapeetud süsteem kooskõlastab hingamist keha liigutustega. Tulemusena muutub inimene rahulikumaks ja saavutab sisemise rahu mis tasakaalustab teda ümbritsevaga.
Rahuliku iseloomu poolest sobib tai-chi ideaalselt neile, kes soovivad tegeleda millegi idamaisega, et arendada painduvust ja hingamist ja maandada stressi. Muidugi ka õppida võitlema.
Seetõttu on Tai Chi kasulik nii füüsilise kui ka vaimse vormi parandamiseks.


KEHA

LÄBI KEHA TUNNEB INIMENE ENERGIA TASEME TÕUSU JA JUURDE VOOLAVAT JÕULISUST, VEEL TUNNEB INIMENE, ET TA ON ROHKEM LÕÕGASTUNUD JA VÄHEM PINGES. ÕPITAKSE KASUTAMA ENERGIAT MEIE ÜMBER.

NÄRVID

INIMENE TUNNEB , ET NÄRVID ON PUHANUD JA SEEGA ON INIMENE TASAKAALUKAM.

MÕISTUS

ASJA MÕTE SEISNEB SELLES, ET KEHA TULEB VIIA NII RAHULIKKU OLEKUSSE, ET KÕRGEMAD VAIMSED TEGEVUSED ON VÕIMENDATUD. MÕISTUSE TEGEVUS ON SUUNATUD CHI ( ELUJÕU ) KOGUMISELE.

TAI CHI ÜLESANDED:
 VAIMSE PAINDLIKUSE ARENDAMINE
 VISADUSE KASVATAMINE
 TASAKAALU PARANDAMINE
 STRESSI VÄHENDAMINE
 KESKENDUMISVÕIME PARANDAMINE
 VAIMSE HEAOLU PARANDAMINE
 ÜMBRITSEVA ENERIA TUNNETAMINE JA SELLE KASUTAMINE

Tai Chid saab proovida Viimsi Tervisekeskuses kolmapäeviti kell 18:00 kus tundi viib läbi professor S. Miller Concordia Ülikoolist.

Tule proovi!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Morning Fatburn – Sellest saab Sinu parim suvi!

Klubid | 

Sellest saab Sinu parim suvi! Alates 6.juunist stardib Egle Eller-Nabi ja Roman Gritsanjuki juhendamisel Arigato spordiklubis suvegrupp…


SAAVUTA PÜSIV BIKIINIVORM EGLE-ELLER NABI FITNESSTREENINGUTEGA

Klubid | 

Egle Eller-Nabi Fitnesspakett on uus pakett, kus eesmärgiks on saavutada naiselik treenitud bikiinivorm, mis püsiks aastaringselt. Treeningud…


Pildimängu nr 1578 võitja on välja loositud

Klubid | 

Pildimäng nr 1578 võitja on Kristiina Aasamäe. Õige vastus: pildil on Liis-Marian Toomse [b]Soovime palju õnne…