12. aprill 2015

Kulturistide medaliterohke nädalavahetus

Sel nädalavahetus võistlesid 2 kulturisti ja 6 Eesti bikiinifitnessisti Oslo ja Sweden Grand Prix võistlustel, kus praeguseks on võidetud juba 2 kuld- ja 1 hõbemedal.

Ott Kiivikas Sweden GP-l kulturismis ja Reet Reimets Oslo GP-l bikiinifitnessis võitsid mõlemad enda kategooriad. Ott Kiivikasel jäi absoluutsest võidust puudu vaid 1 punkt!

Hõbemedali võitis Sweden GP-l Raigo Kuusnõmm, kes näitas hooaja avavõistluse kohta üle ootuste head vormi.

Regina Krukovskaja sai finaalis 6. koha.

Kõiki sportlasi saab näha juba järgmisel laupäeval Salme Kultuurikeskuse laval, kus toimuvad [url=http://www.fitness.ee/uudis/6444/31-eesti-karikavoistlused-kulturismis-ja-fitnessis-18-aprillil-tallinnas]Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis.[/url]

Eesti karikavõistluste piletid müügil [url=http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/kulturism_ja_fitness/31-eesti-karikavoistlused-kulturismis-ja-fitnessis-160807/]Piletilevis[/url], Tallinna [url=http://www.fitness.ee/uudis/6437/eesti-karikavistluste-piletid-muugil-ka-fitshoppides]Fitshoppides[/url] ja tund enne algust kohapeal.

Autor: Toimetus