Klubid

Algajate liikumisgrupp sütitab huvi liikumise vastu

Esmaspäeviti kell 17.30 ja teisipäeviti kell 17.45 toimuvad algajate jooksugrupi treeningud, mis on mõeldud inimestele, kes pole varem sportinud, kellel on spordiga tegelemisest möödunud palju aega.

Klubid  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Uue jooksugrupi juhendajate, Janika Koch-Mäe ja Sten Põldsammi sõnul saavad kõik grupiga liitujad teha treenerite ja nõustajate juhendamisel esimesi turvalisi samme tervislikuma ja liikuvama eluviisi suunas.
"Tutvustame jooksutreeningu põhialuseid, teeme jooksjale vajalikke venitus- ja jooksuharjutusi. Osalema on oodatud nii juba kogemustega harrastusjooksjad kui ka algajad - leiame kõikidele sobiva koormuse! Kohapeal olemas riietusmis-ja pesemisvõmalus," kõneleb Koch.

Janika ja Sten üritavad treenitavatele läheneda võimalikult individuaalselt. Plaanis on suunata inimesed liikuma, alustades kergemast saalitreningust või metsas jalutamisest, jätkates mõne aja pärast juba lühemate ja kergemate jooksudega. Pearõhk oleks väljas liikumisel," selgitab Janika ja lisab: "Kui inimene on otsustanud hakata liikuma, siis just see on alustamiseks õige koht. Mõnes mõttes son tegemist jooksugrupis osalemise ettevalmistusega."
Janika sõnul on oluline sütitada inimestes huvi liikumise vastu, see on esimene samm tervislikemate eluviiside ning parema elukvaliteedi poole.

Treeningud toimuvad esmaspäeviti kell 17.30-18.30 ja teisipäeviti kell 17.45 - 19 tasuta KehaVormi trenni raames Järve metsas.

Janika Koch-Mäe ja Sten Põldsamm ootavad kõiki tervislikest eluviisidest lugupidavaid algajate liikumisgruppi.
Janika Koch-Mäe ja Sten Põldsamm ootavad kõiki tervislikest eluviisidest lugupidavaid algajate liikumisgruppi.

Janika ja Sten hoiavad grupi liikmetel regulaarselt silma peal. Korra kuus toimub kehakoostise mõõtmine ning aeroobse võimekuse test, igale osalejale tehakse personaalne jõusaali kava. Rühma liikmed pääsevad paketi raames nädalas 2 korda jõusaali ning rühmatreeningutesse.

Kuutasuks 36 eurot. Lisaväärtusena pakume ka nõuandeid spordijalatsite- ja riiete valikul.
Rohkem infot algajate liikumisgrupi kohta jagavada treenerid Janika Koch-Mäe (522 3046, janika@sparta.ee) ning Sten Põldsamm (54510007, sten@sparta.ee).

Kohtume trennis!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Morning Fatburn – Sellest saab Sinu parim suvi!

Klubid | 

Sellest saab Sinu parim suvi! Alates 6.juunist stardib Egle Eller-Nabi ja Roman Gritsanjuki juhendamisel Arigato spordiklubis suvegrupp…


SAAVUTA PÜSIV BIKIINIVORM EGLE-ELLER NABI FITNESSTREENINGUTEGA

Klubid | 

Egle Eller-Nabi Fitnesspakett on uus pakett, kus eesmärgiks on saavutada naiselik treenitud bikiinivorm, mis püsiks aastaringselt. Treeningud…


Pildimängu nr 1578 võitja on välja loositud

Klubid | 

Pildimäng nr 1578 võitja on Kristiina Aasamäe. Õige vastus: pildil on Liis-Marian Toomse [b]Soovime palju õnne…