Klubid

Spartas pakub huvilistele Tauri Tallermaa loengut "Ole kohal! Tähelepanu spordis!"

15.novembril kell 18 viib mälutreener Tauri Tallermaa Sparta koolitusklassis läbi umbes pooleteisetunnise loengu "Ole kohal! Tähelepanu spordis!"

Klubid  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

15.novembril kell 18 viib mälutreener Tauri Tallermaa Sparta koolitusklassis läbi umbes pooleteisetunnise loengu "Ole kohal! Tähelepanu spordis!". Loeng on kõigile tasuta.

Tauri sõnul on aju nagu lihas, mis vajab samuti hoolitsust.

Ameerika kunagine mälumeister Ben Pridmore ütles raamatus „Tantsib Einsteiniga”, et erinevus treenitud ja treenimata mälu vahel on see, et üks teab, kuidas aju töötab ja oskab kasutada erinevaid tehnikaid, teine mitte. Koolitusel „Ole kohal!
Tähelepanu spordis” teeb Tauri need asjad kindlasti selgemaks.

Koolitusel tuleb juttu:
- kuidas meie aju areneb ja millal tähelepanuvõime küpseks saab
- millised iga normaalse aju vead segavad meie keskendumist
- kuidas mõjutab keha aktiivsus meie aju/mälu headust
- tähelepanu spordis - treeningus ja võistlustel
- lihtsad soovitused-nipid-nõuanded tähelepanu treenimiseks

Tauri Tallermaa on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli raamatupidamise ja majandusanalüüsi eriala. Ta on varem töötanud raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonnas ning reklaamiagentuuri tegevjuhina, panga projektijuhina ja tootmisettevõtte konsultandina.

Tule 15. novembril Spartasse Tauri Tallermaa tasuta loengule.
Tule 15. novembril Spartasse Tauri Tallermaa tasuta loengule.

2001. aastast alates on Tauri kiirlugemise koolitaja ja aasta hiljem alustas ta mälutreeninguid. 2014. aastast lisandus ka veel keskendumise koolitus.

Tauri koolitused on innustavad ja motiveerivad, sest lisaks põhjalikele teoreetilistele teadmistele on tal nende praktikas rakendamise kogemus ja lisaks pikaajaline koolitaja kogemus. Kahel hooajal on Tauri viinud ka Sparta spinnisaalis läbi BrainSpinni-nimelist treeningloengute sarja.


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Morning Fatburn – Sellest saab Sinu parim suvi!

Klubid | 

Sellest saab Sinu parim suvi! Alates 6.juunist stardib Egle Eller-Nabi ja Roman Gritsanjuki juhendamisel Arigato spordiklubis suvegrupp…


SAAVUTA PÜSIV BIKIINIVORM EGLE-ELLER NABI FITNESSTREENINGUTEGA

Klubid | 

Egle Eller-Nabi Fitnesspakett on uus pakett, kus eesmärgiks on saavutada naiselik treenitud bikiinivorm, mis püsiks aastaringselt. Treeningud…


Pildimängu nr 1578 võitja on välja loositud

Klubid | 

Pildimäng nr 1578 võitja on Kristiina Aasamäe. Õige vastus: pildil on Liis-Marian Toomse [b]Soovime palju õnne…