Kuum

TULE TERVISEKRUIISILE! Tallinki pardal saab nüüd trenni teha

Kõikide trennisõprade rõõmuks tutvustab Tallink uut Stockholmi erikruiisi, mis keskendub trennile, tervislikule toitumisele ja aktiivsele ajaveetmisele. Kava on kokku pandud nii, et iga kruiisija leiaks sealt endale sobiva tegevuse, koguks mõne uue tervisenipi ning tunneks merereisist rõõmu.

Kuum  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Oma tavapärase trenni asemel võid 14.—16. novembril astuda hoopis Tervisekruiisi pardale, kus iga tegevus on veidi erilisem.
Joogast saab hea ilma korral maaliline päikesetõusuvenitus värskes mereõhus.
Zumbast ennastunustav cardiodisco. Päevased sammud tagab jalutuskäik kuninglikus Stockholmis.

Pardal toimub mitmeid rühmatreeninguid, millest mõni võib olla sulle juba tuttav, teine aga täiesti tundmatu. Kahe päeva jooksul saad osa võtta nii Zumba, Jooga, Pilatese, Buttlift kui ka Tabata tundidest.


Lisaks aktiivsetele tegevustele leiad kruiisilt ka tervisenõustajad ja Tallink Tennisekeskuse fitnesstreenerid, kes viivad läbi tervisliku treenimise ja toitumise töötoad ning kehaanalüüsid. Iga soovija saab endale koostada ka isikliku treeningplaani.

Maaliline Stockholm võlub sind oma vaatamisväärsuste, kaupluste ja mõnusate muuseumitega.
Uudista linnas just jalgsi, sest tublimid sammujad saavad ka auhinnad!

Ka buffet õhtusöögil ja hommikusöögil on sul abiks treenerite nõuanded, kuidas luua tasakaalustatud ja toitev roog, mis toob tervist ja jaksu mühinal juurde.
Loomulikult lahutab meelt ka Tallink 30 show-programm, uudistamist pakub pardapood ning teenitud lõõgastust saunakeskus.


Osta piletid ja loe lähemalt SIIT!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 


Goldensand klmpressitud kookosli

Kuubränd! Science in Sport (SiS)

Kuum | 

Fitshopi kuubränd on Science in Sport (SiS). Sellega seoses on Fitshopis kõik SiS tooted -20% terve oktoobrikuu. Tutvu toodetega lähemalt…


Megakampaania! King of Spades Tournament tutvumishinnaga vaid 23 EUR. Ainult Fitshopis!

Kuum | 

Miks valida King of Spades Tournament: 1. Optimaalne valgusegu vadakust ning hernevalgu isolaadist. End ammu tõestanud…


KUTSE seminarile: 04.10 Kas venitada või mitte?

Kuum | 

Aeg: 04.10.2019 algusega kell 10:00, planeeritav lõpp 14:00 (kokku 5 ak tundi) Koht: Tallinn, Räägu 49 Koolituse sisu: