Persoon

Tunne Eesti tegijat: Agne Kiviselg

Saage tuttavaks – kaunitarist bikiinifitnessist Agne Kiviselg, kes on juba kaks hooaega lavalaudadel pilke püüdnud bikiinifitnessi kategoorias. Agne räägib meile oma elustiilist, toitumisest ja bikiinifitnessist ning sellest, kuidas ta antud spordialani jõudis. Lisaks saime piiluda ka Agnega koos treeningsaali ja võib vaid imestada – väike naine, aga jõudu ja jaksu jagub! Head vaatamist ja lugemist!

Persoon  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Mis spordialaga Sa tegeled, kaua oled sellega tegelenud?
Tegelen bikiinifitnessiga ning olen selle alaga tegelenud alates 2014.aasta sügisest. Võistelnud olen kaks hooaega, hetkel valmistun aktiivselt kolmandaks.

Mis on teised spordialad läbi aegade, millega oled tegelenud?
Kooliajal sai mängitud võistlustetasemel lauatennist ja jalgpalli, aga otseselt mõne spordiala harrastaja pole ma kunagi olnud, kuna pole tundnud sisemist põlemist, et „see siin on nüüd minu ala, millele tahan pühenduda“. Püüdsin varasemalt olla lihtsalt kehaliselt aktiivne ja vormilt sale, käisin aeroobikas ja jooksmas. Seega võib öelda, et jõusaalis ja bikiinifitnessis leidsin tõeliselt esimest korda iseennast spordi mõttes.

Mis on Sinu suurimad sportlikud saavutused siiamaani?
Kahtlemata on selleks 2015.aasta sügisel I Eesti lahtistel meistrivõistlustel bikiinifitnessis -172 cm kategoorias võidetud Eesti meistri tiitel – selle hetke meenutamine toob senini külmavärinad peale.
Magusad momendid on olnud veel:
2015. a Riga Pearl -169 cm kategooria II koht
2015. a Eesti Meistrivõistlused Kulturismis ja Fitnessis, bikiinifitnessi absoluudi III koht

Kuidas Sa jõudsid antud spordialadeni (kes tutvustas, kuidas tekkis huvi)?
Trennipisik nakatas mind põhjalikult kuskil 2013.aasta sügisel kui avastasin enda jaoks rühmatreeningud. Poole aastaga tundsin, et neist jäi väheks – tahet trenni teha oli rohkem, kui rühmatreeningute graafikus sobivaid aegu. Seega hakkasin iseseisvalt käima ka jõusaalis. Vaatasin kuidas ja mida teised saalis teevad, tegin järele ja uurisin ka veebist erinevaid kavasid ja harjutustepanku. 2014.aasta sügisel rääkisin oma nüüdsele treenerile Ramil Lipp’ule, et olen salamisi unistanud fitnessist ja isegi võistlustest ning mõelnud, et „oh, kui ma vaid saaks, siis tahaksin ka selline olla“ . Nii sündis sellest jutuajamisest otsus anda mu treeningutele eesmärk, kindel trennikava ja suund ning selleks saigi bikiinifitness.

Kuidas hindad antud spordiala populaarsust tulevikus?
Näen sellel üha suurenevat populaarsust – seda näitavad juba võistlused – kauneid bikiinisid on laval reas järjest rohkem ja rohkem. Naised on üha julgemalt treenimas jõusaalis, mida kunagi ju on peetud nö meeste pärusmaaks. Ja see on väga lahe!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tunne Eesti tegijat- Marlen Heldemeel

Persoon | 

Nimi: Marlen Heldemeel Pikkus: 173cm Kaal: 65kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Jõudsin treeneri ameti juurde läbi sõprade…


Tunne Eesti tegijat- Olga Savelieva

Persoon | 

Nimi: Olga Savelieva Pikkus: 160 Kaal: 53 Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Hakkasin 5a.tagasi treenima Thai poksis, hobiks oli ka…


Tunne Eesti tegijat- Kregor Hermet

Persoon | 

Nimi: Kregor Hermet Pikkus: 205 cm Kaal: 109 kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Esimeses klassis toodi kooli palju trennikutseid…