22. veebruar 2009

30 nõuannet, kuidas jõusaalis naisi nn ära rääkida

Jõusaal on muutunud uute inimeste kohtumise mekaks. See tänapäevane „lihaturg on kaotanud täielikult vanadest aegadest tuntud samasooliste treeningsaalid. Järgnevas artiklis on antud näpunäiteid, kuidas käituda jõusaalis meeldiva vastassooga!

Üks suurimaid küsimusi, mida mehed esitavad- kuidas leida õiget tüdrukut jõusaalist? Seal on ju kindlasti veel oma 10 meest, kes sama neidu võivad silmanurgast jälgida…

Järgnevalt on toodud 10 asja, mida võiks jälgida, enne kui lähed kindla peale välja:

1. Hinda alati olukorda enne tegutsemist. See tähendab- uuri, kes on su sihtmärk, saa tema kohta võimalikult palju teada, tee järeldused, kuidas oleks kõige mõttekam tegutseda.

2. Kontrolli, kas tal on abielusõrmus sõrmes.
Kui ei, siis kas tal on päevitusrant abielusõrmuse sõrmel?

3. Kas teil on aeg-ajalt silmsidet olnud?

4. Milline isiksus ta on? (häbelik, jutukas, flirtiv, usaldav)

5. Uuri, milliseid trükiseid ta loeb? (tõlkijalt- hea märkus, paljudes saalides on lugemiseks erinevaid kulturismiajakirju- vaata kas tal nende vastu on huvi ;))

6. Millal ta trennis käib ja millal lahkub?

7. Jälgi, kuidas ta mõjutab teisi mehi jõusaalis- on lööki või ei ole.

8. Hinda, kas ta on jõusaalis algaja või edasijõudnud. Äkki on tal abi vaja treeninguil?

9. Jälgi mida ta joob, sööb, kuidas treenib ja kellega suhtleb treeningu ajal.

10. Ürita saata talle kinnitus nn nähtamatu sõnumina, et ta meeldib sulle (kehakeel, pilk!)
Võimalusi jututeemadeks

Tema poolt märgatuks saada on ilmselt lihtne, kui oled enesekindel ja järjepidev. Asi läheb keerulisemaks, kui peate hakkama suhtlema.

Siin on 10 võimalust
, kuidas alustada vestlust:

1. Lähene, kui ta teeb mõnda rasket harjutust, kus vajab abi- saad näidata oma teadmisi ja julgestada teda.

2. Kui ta on lõpetanud näiteks jalapressiga või kükkimisega, tee nägu, nagu hakkaksid masinat/ kangi järgmisena kasutama ja aita tal maha võtta raskusi- see võib olla jututeema alguseks!

3. Kui ta suundub kangidest-hantlitest eemale end venitama, mine järele

4. Kui ta midagi oma asjadest maha unustab/pillab, kiirusta seda talle tagastama.

5. Tee aeroobset temale lähedalasuval masinal, aga mitte otse tema kõrval.

6. Tee talle välja treeningjärgne kokteil (anonüümselt muidugi! Las ta mõistatab, kes ta salajane austaja on).

7. Alusta „kogemata tema masinal trenni, kui ta on korraks vee järele läinud.

8. Märka, kui ta on väsinud, haiglase olekuga- päri tema enesetunde kohta.

9. Alusta puhkepausi ajal vestlust ja uuri, mis kohalikus elus uut toimub.

10. Ole reaalne ja ütle talle, et ta on ilus ja et sa soovid temaga mõnikord välja minna.
Järgnevalt on toodud 10 etiketinõuet, mida üks härrasmees jõusaalis järgima peaks.

Selleks, et äratada temas jätkuvat huvi, ei tohi mõjuda pealetükkiva ja igava tüübina. Halba muljet sinust on väga raske kaotada! Jälgi, et kasutaksid alati deodoranti ja kannaksid puhtaid treeningrõivaid- kunagi ei või teada, mis juhtub!

1. Ära hõiva kardioseadmeid

Miski pole halvem kui hõivata pikaks ajaks päeva tihedaimas pooles kardioseade- kasuta edasi kas mõnda teist seadet või tule järgmine kord saali ajal, mil on vähem rahvast treenimas. Masina vabanemist ei meeldi kellelegi oodata.

2. Ära jõllita

Jõllitavad inimesed tunduvad tigedad ja üleolevad. Mõnikord jäävad kutid meelega kena naist saalis pikemalt vahtima, et ta märkaks neid. Reegel on aga selline- kui ta neid vaadata tahaks, vaataks ta ka ilma jõllitamise osaliseks saamata. Jõllitamine pigem ärritab jõllitatavat.

3. Korista enda järel saalis

Sa ei ole kodus, saalis peab enda järel raskused ära koristama. Mittekoristamine jätab sinust ka üldiselt lohaka inimese mulje.

4. Ära blokeeri peegleid

Kui su silmarõõm teeb seeriat peegli ees, ära astu talle ette, see segab keskendumist! See võib muidugi tunduda lihtsaim viis saada tema tähelepanu osaliseks, aga uskuge mind- see ei ole positiivne tähelepanu! See on ebaviisakas.

5. Kasuta treeningrätikut

Keegi ei taha sinu higi sees treenida. Kasuta rätikukest enda all, kui oled masinal või pingil, pühi masin/pink rätikuga pärast kasutamist üle. Näita, et oled mees, kes armastab treenida, kuid ära jäta asitõendeid!

6. Ära sega teda seeria ajal

Seni, kuni ta teeb seeriat, ära alusta vestlust- ära uuri, kas ta kasutab veel NEID hantleid, või SEDA pinki. See segab teda ja hävitab kõik su ¨ansid.

7. Ära häälitse trennis rõvedalt

Oled sa tihti käitunud trennis nagu suur väike poiss- röhitsenud, krooksunud, röögatanud nii kõvasti, et kogu saal on sind jõllitama jäänud? Üldjuhul jäävad inimesed jõllitama ja neile tekib näole veider ilme- tõenäoliselt on see ilme siis ka su silmarõõmu näol, kui ta sind vaatab!

8. Ära plärise/mängi pidevalt oma mobiiltelefoniga

Mobiiltelefon ei ole jõusaalis õige instrument. Kui sa otsid oma mänguasja välja ja hakkad tshättima, siis ära oota, et sinu trennihimuline neiuke sellesse hästi suhtub. See jätab mulje, et sa ei võta trenni tõsiselt või et suhtled selle abil parasjagu teiste naistega.

9. Ära kola sihitult mööda jõusaali ringi

Kolajad ja ekslejad jätavad mulje et nad ei tea, kuhu nad on sattunud. Nad on tüütud. Tee kasvõi nägu, et oled kindlal missioonil, ja tegutse!

10. Ära anna nõu, kui sa seda ei oska

Naised ei pane pahaks, kui keegi tuleb neile nõu andma, kuid kui seda tehakse üliflirtival moel, siis on see ääretult ebamugav. Käitu nagu professionaal, luiska isegi et oled treener (isegi kui sa seda pole)- see aitab sul suhtlemist alustada.

Järeldus

Alati on tore saada uusi tuttavaid. Kaaslase leidmine, kes jagab su kirge jõusaali vastu, on parim, mis juhtuda saaks. Inimese, kes elab samas rütmis ja kes on iga kell valmis koos sinuga treenima. Kes otsib, see leiab, ütleb vanasõna. Mõnusat jahti!

Autor: Autor: Maria Kang, Tõlkinud Aktivist