Persoon

Fitgirl 2001 Dagmar Neem mõtleb tiitlikaitsmisele

Eesti aeroobika festivali raames selgitatakse ka 2002. aastal need, kes Fitgirli konkursil pjedestaalile tõusevad.

Persoon  |   |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  Kommenteeri

Meeldetuletuseks esimene esikolmik: Dagmar Neem, Kersti Ojalill ja Helja Aas.


Tartu maanteel Flexeris ajasime veidi juttu tipu vallutanud tallinlanna Dagmar Neemega.

Jutukaaslasel on hääl karvasevõitu. Kas on nii läbi talve?

"Paraku jah, mikrofoni tuleb muusika taustal kõvasti rääkida ja see häälepaelu just ei paita," räägib ta. Veendume selles kohe, kui Dagmar rühma neidudega reede õhtupoolikul järjekordset Cardio-body tundi alustab.

Kas see, milleni 22aastane juhendaja nüüd jõudnud on, meeldis kohe alguses? Selgub, et hakatus oli talle šokeeriv. Kui väike Dagmar ema Sirje, tänase reisibüroo omaniku käekõrval treeningsaali sattus, ei löönud ta vaimustusest käsi kokku. Mõtles siis vaid, et ei iial…. Aga võta näpust. Aeg läks. Treenerite Oti ja Simsoni sõnad aitasid temalgi sammu kindlaks seada.

Dagmar on tänasesse päeva läbi tantsu tulnud. Rahvatants, ballett, breik, enesekaitsekursused ja mida veel. Eriline koht on C-4 esinemistel Kaisa Teimanni juures. Aeroobikasse tulles ei mahtunud ta kohe kuningannakrooni alla. Oli esimene ja teine printsess. 2001. aastal läks aga täkke. Esimesel aeroobikafestivalil olnud fitgirlil jäid kõik konkurendid seljataha.

Nüüd on eesmärk muidugi üks, et saavutust korrata. "Kuid teada asi, et tiitlit on raskem kaitsta, kui seda võita," ”arvab asjaosaline aprillikuus toimuva finaali ettevalmistumise aegu nüüd, talvel. Treeninguid juhendab ta mitmes Tallinna klubis, ka Reval-Spordis ja Forum Spordis.

Erinevad klubid pakuvad talle vaheldust ja aitavad erinevaid seltskondi ühe ala külge liita.” Oma lemmikstiiliks hindab Tallinna Pedagoogikaülikooli teise kursuse kehakultuuritudeng Neem nagu festivali peatreener Teimanngi Fankyt. Administraator Kristelilt kuulen, et Flexeris on juhendajad kõik väga energilised tublid inimesed. "Dagmar meeldib mulle selle poolest, et ta on alati lõbus ja heatujuline" räägib ta.”

Enne Dagmari on tol päeval olnud kaks Žanna tundi Stretching ja Lady-trim ning tulemas veel Merriti tund märksõnaga "“tantsuline". Teeme fotograaf Tokkoga Olympusega pilte teadmises, et mõnigi saalis pildile jäänuist on seadnud endale sihiks osaleda aeroobika suurfestivalil 13.-14. aprillil Tallinnas.

Õnnelikku uut aastat nii Dagmarile kui ka kõigile vapratele harjutajatele!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tunne Eesti tegijat- Marlen Heldemeel

Persoon | 

Nimi: Marlen Heldemeel Pikkus: 173cm Kaal: 65kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Jõudsin treeneri ameti juurde läbi sõprade…


Tunne Eesti tegijat- Olga Savelieva

Persoon | 

Nimi: Olga Savelieva Pikkus: 160 Kaal: 53 Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Hakkasin 5a.tagasi treenima Thai poksis, hobiks oli ka…


Tunne Eesti tegijat- Kregor Hermet

Persoon | 

Nimi: Kregor Hermet Pikkus: 205 cm Kaal: 109 kg Kuidas jõudsid oma spordiala juurde? Esimeses klassis toodi kooli palju trennikutseid…