29. aprill 2004

Kolm nuppu

VAJAD PÕHJUST, ET TREENIDA?
Muscle&Fitness

Vastavalt uurimusele Missouri Ülikoolis Kolumbias – inimesed, kes olid vormis enne haiglasse sattumist taastusid kiiremini kui need, kes ei olnud nii heas vormis. Teadlased jälgisid taastumise aega vormis ja mittevormis olevate rottidega. Peale pikemaajalist rottide lamamist leidsid nad, et vormis rotid taastusid tunduvalt kiiremini. Vanad mittevormis olevad rotid vajasid aga abi, et õppida uuesti käima.

ÕLLEST
Muscle&Fitness

Ameerika Südameühingu igaaastasel kokkutulekul esitleti uurimust, et tume õlu võib olla su südamele parem kui hele õlu. Võrdlus nende vahel näitas seda, et tume õlu oli 2x efektiivsem vältimaks südame atakki.
Kasu saamiseks , mille põhjustavad antioksüdantide flavonoidid õlles, peaks keskmine inimene jooma kaks 12-untsist pudelit (umbes 0,35l x2). On kuidas on, aga mõni doktor vaidles sellele vastu, kuna see kasu võib osutuda kokkuvõttes negatiivseks ja seda just õlles leiduvate kalorite rohkuse tõttu.

TREENIMINE SÄÄSTAB SU RAHA.
Muscle&Fitness

Health Partners Research Foundation on leidnud, et keskmiselt istuv täiskasvanu võiks säästa 2.200$ aastas tervise nimel kui tegeleks mõõdukalt 90 min. nädalas treeninguga.

Autor: joker, Muscle&Fitness