5. veebruar 2000

MULTIPOWER – toitained tõeliste sportlaste jaoks.

Multipower (Haleko, Hamburg) spetsialiseeritud sporttoitude valmistamise juhtiv firma Euroopa turul. Multipower rahvusvahelise raskejõustiku föderatsiooni tarnija-firma, Arnold Classic ja Mr.Olympia sponsor. Firma klientideks on samuti jalgpalliklubid Real ja Athletic; Tšehhi jäähokimeeskond, Itaalia profijalgratturite meeskonnad. Multipower toodete eeliseid hindavad kõrgelt mitte ainult spordisaalide külastajad, vaid ka Eesti spordiliidrid. Saladus on väga lihtne kvaliteet. Firma Haleko toodangut peetakse sporttoitude vallas etaloniks, nagu BMW ja Mercedes autotööstuses ja Bosch olmetehnikatööstuses.
Multipower tooteid võib jaotada erinevateks põhigruppideks järgmiselt:
1. Valgukontsentraadid (proteiinid) kontsentraat suure kõrgekvaliteediliste valkude sisaldusega, mis pole vajalikud mitte ainult lihassüsteemi toetamiseks ja arendamiseks praktiseerivatele sportlastele, vaid ka kaasaegse linnainimese toiduratsiooni korrekteerimiseks. Formula 100 90 % valku on kvaliteet vadakuproteiiniisolaat, Formula 80 – 84 % valku, sisaldab kõiki vajalikke aminohappeid, mida keha vajab. M 100 90% valku, lisandub ka 25 % kollageenvalku, mis võimaldab otseselt taastumise kvaliteeti ja sportlase sidekoe (kõõlused, kõhred, nahk) tugevdamist.
2. Süsivesiku-valgu segud (energeetikud) joogikontsentraadid, mis varustavad organismi kergeltomandatavate süsivesikutega. Suurima effekti intensiivsete treeningute korral annavad energeetikud 15-20% hüdrolüüsitud (s.o. kõrge imendumistasemega) valgu lisandiga, mis varustavad organismi energiaga treeningute ajal ja varustavad selle vabade amonihapetega, mis on vajalikud valgu lagunemise ärahoidmiseks lihases. Super Gainer, milles on 62% süsevesikuid ja 21% valke on vähese rasvasisaldusega joogipulber. Toode sisaldab lühi-, kesk- ja pika-ahelaga süsivesikuid ja on mõeldud nii kohese kui pikaajalise energianõudluse jaoks. Professional Whey 71 % valke ja 12 % süsivesikuid, sisaldab vadakuvalku. Fit Protein 500ml – valmis segatud spordijook 10% valku, 12% süsivesikuid.
3. Aminohappelised kompleksid tooted, mis varustavad organismi vabade aminohapetega ja peptiididega, mis on hädavajalikud kõigi spordialade puhul, kuna võimaldavad lahendada täisvalkude seedimise ja omastamise kiiruse probleemi, aidates kaasa organismi taastamisele peale koormusi ja valgu lagunemise ärahoidmisele lihaskius. BCAA Anabol – aminohapete kompleks hargnenud ahelaga (leutsiin, isoleutsiin, valiin vabas vormis), MULTI AMINO kartuli- ja muna-proteiinihüdrolüsaat. Kõrge hüdrolüüsi % soodustab kiiret imendumist organismi.
4. Stimuleerivad lisandid – erinevad tooted, mis kompleksis koos teiste proteiinide ja enregeetikutega stimuleerivad lihaste taastumist, rasva utiliseerumist ja üldist ainevahetust organismis kõrgendatud koormuste korral. Need lisandid on suurepärased profülaktilised vahendid mittesportlaste jaoks. L-Carnitine ja L-Carnitine Drink lipotroopsed kompleksid, mis stimuleerib rasvade utiliseerumist, tõstavad organismi vastupidavust täiendava energia väljatöötamise arvelt pikaajalise füüsilise koormuse ajal.
Creatine jõulisand, mis suurendab lihaste jõudu ja valmisolekut plahvatusliku iseloomuga tööde korral.
Lezithin fosfolitiidne kompleks, mis parandab ainevahetust, tugevdab närvisüsteemi, vähendab kolesterooli sisaldust veres, tõstab vastupidavust ja töövõimet, parandab lihaste varustamist hapnikuga treeningute ajal.
5. Isotoopsed joogid valmis joogid isotoopse (soolade ja vee bilansi ülalhoidmiseks organismis), energeetilise, lipotroopse ja stimuleeriva effektiga.
Fit Aktiv kontsentraat, Iso Aktiv isotoopne jook, mis soodustab vee ja soolte bilansi taastumist treeningute ajal, tõstab vastupidavust, parandab organismi üldseisundit.
6. Batoonikesed toitvad tahvlikesed, mis omavad balanseeritud koostist valkude-rasvade-süsivesikute osas, sisaldavad vitamiine ja mineraale, mis toetavad organismi peale treeninguid, Fitness Pack, Power Pack, L-Carnitine Pack.
7. Tervendav toitumine spetsiaalsed dieetsegud, mis on balanseeritud nii põhitoitainete osas, kui ka vitamiinide, mineraalide ja mikroelementide osas. Kasutatakse dieetratsioonis, aga ka toiduna ebakorrapärase rezhiimi korral, S 55.
Kõiki neid kõrgekvaliteedilisi tooteid võib osta Robocopi poest ja Multipower müügiesindajalt Eestis:
Avari Sporditarvete AS, Pärnu mnt. 142 A, Tallinn, tel/fax 6512 633, tel. 6512 634

Autor: Toimetus