26. aprill 2008

Nädala treener – Kristi Roosimägi

Spordi-ja meelelahutusäris olen töötanud pea 10 aastat. Kuid trennis käimisega alustasin 10 aastasena moestuudios Semolen Stuudio, kus Kai Ilbi ja treener Ene Metsa juhendamisel omandasin nii esimesed esinemis-kui aeroobikakogemused. Oh aegu ammuseidJ Mäletan siiani ärevust, mis tekkis kui kuulsin mikrofonist time out, time out ja meie Kalevi korvpalli tantsutüdrukud platsile tantsima jooksime. Teadaolevalt olimegi kõige esimesed nö.ametlikud cheerleaderid ja algsed ergutustutid olid sel ajal tehtud salvrätikutest…. J
Osalesime mitmetel võistlustel ja üritustel ning nii sattusin juba üsna noorelt tantsima Ester Hellerma tantsustuudio ridadesse. Algus oli raske, kuid hakkama sain. Suureks unistuseks oli saada proviisoriks ja minna Tartu Ülikooli, tantsimine tundus selle kõrval ikka väga tühine ja kaduv … Ja nii tegingi sain väga edukalt Tartu Ülikooli sisse ja jätsin tantsimise sinnapaika, kuni avastasin, et olen tohutult õnnetu ning midagi teha ei olnud kirg treeningute ja tantsimise vastu ning aastad meelelahutusäris olid teinud oma töö ja otsustasin Tartust taas Tallinna tulla. Jätkasin tantsijana Eesti Tantsuagentuuris ja aeroobikatreenerina erinevates klubides.

Töötades mitu aastat spordiklubides Zelluloos ja Arctic Sport nii rühma- kui ka tugitreenerina, tekkis suurem huvi personaaltreeningute ning spordiäri köögipoole vastu ehk siis hakkas rohkem huvitama tervik kui selline.

Jätkasin peatreenerina Kalev Spa-s , kus oli võimalus algusest lõpuni kogu süsteem ise üles ehitada ja meeskond komplekteerida. See oli väärt kogemus.

Ja nüüd olen jõudnud Viru Keskuses äsja avatud fitness-klubisse My Fitness , kus töötan samuti peatreeneri ametikohal. Meeskond on suur, võimalused laiad. Treenerite juures hindan kõrgelt pühendumust ja suhtumist oma töösse. Treeneriamet on juba kord selline, mis soosib säravaid ja elurõõmsaid inimesi ja ainult raha pärast seda tööd teha ei ole mõtet.

Oman BodyPump, BodyBalance, Reebok Core, Dance-Aerobic, FAF Aerobic Instructor treenerilitsentse, olen III taseme aeroobika treener, läbinud FAF ja EFTE jõusaalikursused, osalenud arvukatel sise-ja väliskoolitustel rühma- ning personaaltreeningute vallas, kirjutanud artikleid erinevatele väljaannetele , osalenud koolitajana EEVL poolt korraldatud koolitustel.

Palju on jõutud , aga veel rohkem on teha ja juurde õppida. Usun et suudan seda,sest kirg töö vastu on üks osa minu elust. Siiani on see olnud kohal number üks , kuid väljakutsed emarollis on ootamas, nii et nüüdsest tuleb tööl leppida kohaga number kaks.! Kõrge koht seegi J

Elage kirega, tehke seda , mis meeldib ning nautige elu, sest olete seda väärt!

Kristi Roosimägi
MyFitness peatreener

Autor: Kristi Roosimägi