15. mai 2008

Nädala treener – Taimi Ainjärv

Taimi Tahtejõud, Tants, Tasakaal elus. Kolm T-tähega sõna mis mind hästi iseloomustavad.

Tahtejõud ma arvan, et see viib elus edasi ja leian seda endas palju.

Tants – alates 5 eluaastast hakkasin tegelema võistlustantsuga, seejärel rühmvõimlemise ja showtantsuga. Juhendan ka praegu noorte showtanstu ning rühmvõimlemist. Mulle väga meeldib tantsida ja ma tunnen ennast tanstides suurepäraselt. Tantsides saan energiat ja vahel tundub, et tantsin läbi elu.

Tasakaal tegelemine ja selle õpetamine aitab leida endas tasakaalu ja annab uskumatult palju energiat juurde igapävasteks toimetusteks. Qi gong´iga tegelemine aitab hoida oma tervist ja ei lase energiakanalitel lukku minna. Tasakaal ja õnnetunne on mulle väga tähtis.
Mulle väga meeldib lastega töö ja seepärast juhendan lapsi alates 3 eluaastast kuni gümnaasiumi lõpuklassideni välja. Tunnen, et tahan olla positiivne ja hea treener kes suudaks olla eeskujuks noortele. Lastega tegelemine toob igasse päeva palju rõõmu ja energiat, lastelt on palju õppida ning loodan, et oma 12 aastase kogemusega suudan ka neile midagi õpetada. Olen loonud väikese spordiklubi kus treenib hetkel 100 last ja 100 naist.

Usun, et sa oled see mida sa mõtled ja sa saad seda mida sa mõtled. Usun unistustesse ja tean, et need täituvad. Me ise loome endale maailma kus elame ja sellise nagu me ise tahame. Unistasin kunagi, et personaalne treener on amet, mida väga tahaksin teha. Nüüd on see käes ja saan teha oma unustuste tööd klubis Arigato. Mulle meeldib põhjalikkus ja seda saan rakendada treenides super toredaid inimesi. Iga päev õpin midagi uut! Treeneri töö arendab mind pidevalt.

Püüan elada oma elu nii, et sellest päevagi ei kahetseks! Tunnen rõõmu igast päevast ja toredatest inimestest! Kui midagi teen siis püüan teha hästi ja pühendumusega. Olen väga õnnelik, sest minu töö ja hobi on üheskoos. Õnn ja harmoonia on mulle väga tähtsad nii pereelus kui ka töös. Usun, et seda mida sa külvad, seda ka lõikad, näiteks NAERATUST JA ARMASTUST!

Taimi

Arigato personaalne treener

Autor: Taimi Ainjärv