30. september 2019

TULE TERVISEKRUIISILE! Tallinki pardal saab nüüd trenni teha

Oma tavapärase trenni asemel võid 14.—16. novembril astuda hoopis Tervisekruiisi pardale, kus iga tegevus on veidi erilisem. Joogast saab hea ilma korral maaliline päikesetõusuvenitus värskes mereõhus. Zumbast ennastunustav cardiodisco. Päevased sammud tagab jalutuskäik kuninglikus Stockholmis.

Pardal toimub mitmeid rühmatreeninguid, millest mõni võib olla sulle juba tuttav, teine aga täiesti tundmatu. Kahe päeva jooksul saad osa võtta nii Zumba, Jooga, Pilatese, Buttlift kui ka Tabata tundidest.
[pilt=14973]

Lisaks aktiivsetele tegevustele leiad kruiisilt ka tervisenõustajad ja Tallink Tennisekeskuse fitnesstreenerid, kes viivad läbi tervisliku treenimise ja toitumise töötoad ning kehaanalüüsid. Iga soovija saab endale koostada ka isikliku treeningplaani.

Maaliline Stockholm võlub sind oma vaatamisväärsuste, kaupluste ja mõnusate muuseumitega. Uudista linnas just jalgsi, sest tublimid sammujad saavad ka auhinnad!

Ka buffet õhtusöögil ja hommikusöögil on sul abiks treenerite nõuanded, kuidas luua tasakaalustatud ja toitev roog, mis toob tervist ja jaksu mühinal juurde. Loomulikult lahutab meelt ka Tallink 30 show-programm, uudistamist pakub pardapood ning teenitud lõõgastust saunakeskus.
[pilt=14973]

Osta piletid ja loe lähemalt [url=https://www.tallink.ee/et/tervisekruiis?utm_source=fitness_ee&utm_medium=banner&utm_term=ee&utm_content=&utm_campaign=ee_tlnk_mid_tervisekruiis]SIIT![/url]

Autor: Kaisa Rannala