15. detsember 2025
đ JĂULUKINGI IDEE: Raamat â parim kingitus! đ
Aga kui mĂ”elda tĂ”eliselt sĂŒdamlikule ja meeldejÀÀvale jĂ”ulukingile, siis ĂŒks aegumatu klassika peab alati valikusse mahtuma: raamat. Raamat on midagi enamat kui lihtsalt ese â see on seiklus, perspektiivivahetus, uued teadmised ja palju vÀÀrtuslikke tunde, mida saaja kannab endaga aastaid.
đ Miks raamat on parim jĂ”ulukingitus?
- Kingitus, mis kestab: raamat ei kaota vÀÀrtust â ta elab lĂ€bi lugemiskordade, riiulitel ja meenutustes. See on kingitus, mida saab hoida ja uuesti avada ikka ja jĂ€lle.
- Isiklik ja lĂ€bimĂ”eldud: hea valik nĂ€itab, et tead saaja huvisid ning oled pannud aega ja mĂ”tet kingi valmisse â see teeb raamatust rohkem kui lihtsalt objekti.
- Sobib kĂ”igile: olgu kingisaaja noor vĂ”i vana, seikluslugude fĂ€nn, eneseabi entusiast vĂ”i inspiratsiooni otsija â raamatuid leidub igale maitsele.
- Kingitus, mis pakub inspiratsiooni: raamat avab uusi maailmu, Ă”petab, innustab ja aitab vaadata elu vĂ€rskemalt â just see on jĂ”ulude vĂ”lu!
- Lihtne kinkida: tĂ€nu kompaktsele suurusele ja kenale pakendile on raamat ka imeilus ja hĂ”lpsasti Ă€ra antav kingitus â rÔÔmu juba pakendi avamisest!
đ Soovitus: vali raamat, mis sobib saaja huvidega â olgu selleks mĂ”tlemapanev ilukirjandus, inspireeriv eneseabi, pĂ”nev ajalugu vĂ”i praktiline kĂ€siraamat. Kingi rÔÔm, mis jÀÀb kestma! đ
Kirjastus Interneed soovib toredaid jÔule ja harivaid lugemiselamusi!