30. märts 2014

1. – 5. aprillini toimuvad Tartu erinevates müügipunktides toidulisandite degusteerimised

Sel nädalal sõidab FitShop Tartusse ning viib läbi erinevates Tartu toidulisandite müügipunktides uute maitsvate toidulisandite degusteerimisi!

Ole kohal 1. aprillil kell 17.30 – 19.30 spordiklubis Fitlife Eeden, aadressil Kalda tee 1c, kaubandus- ja vabaajakeskuses Eeden.
Toimub toidulisandite degusteerimine, mida viivad läbi Eleri Õisma ja Imre Vähi!

2. aprillil kell 17.30 – 19.30 toimub maitsmine aga spordiklubis MyFitness Tartu Kesklinn, aadressil Küüni 7. Degusteerimisel on erinevad isuäratavad vahepalad.

Neljapäeval, 3. aprillil kell 12.00 – 14.00 toimub toidulisandite tutvustamine aga Kesklinna Südameapteegis (aadressil Küüni 7), mida viib läbi Eleri Õisma. Kohale on oodatud kõik, kes soovivad toidulisanditest ja nende kasutamisest rohkem teada saada.

[pilt=10354]Samal päeval, 3. aprillil kell 17.30 – 19.30 toimub degusteerimine Eesti Maaülikooli Spordiklubis. Degusteerimist viivad läbi Eleri Õisma ja MMA võistleja, Team Võimla liige Martin Orgusaar. Tule proovi uusi Hera80 maitseid, smuutisid, batoone ja palju muud!

Laupäeval, 5. aprillil on seltskond kohal aga VI Lõuna-Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis. Võistluste raames toimub ka FAST toidulisandite degusteerimine. Ole kohal, sest maitsta saab ajavahemikus 13.00 – 17.00. Kohal on: Team Rückenberg, Markus Männik ja Marius Lemming. Degusteerimisel on kõik uusimad FAST toidulisandid ning tulemas on ka eripakkumisi FitShopilt!

Vaata lisaks: [url=http://www.fitness.ee/uudis/5689/vi-lounaeesti-karikavoistlused-kulturismis-ja-fitnessis]VI Lõuna-Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis[/url]

Ole kohal Tartus!

Fitshop.ee – Kui tahad olla parim
[url=http://fitshop.fitness.ee/]www.fitshop.ee[/url]

Samal teemal:
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5689/vi-lounaeesti-karikavoistlused-kulturismis-ja-fitnessis]VI Lõuna-Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis[/url]
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5776/ott-kutsub-mekkima-31-martsil-spordiklubides-revalsport-ja-myfitness-viru]Ott kutsub mekkima: 31. märtsil spordiklubides Reval-Sport ja MyFitness Viru[/url]
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5775/toidulisandite-degusteerimine-1-aprillil-jarve-selveris-]Toidulisandite degusteerimine 1. aprillil Järve Selveris[/url]

Autor: FitShop.ee