23. detsember 2007

25.dets. Honda Spordikuulsuste Jõuluturniir – tule Otile kaasaelama!!!

25.detsembril Saku Suurhallis toimuval Honda Spordikuulsuste Jõuluturniiril on toimunud võistlejate koosseisus üks vahetus. Jalavigastuse tõttu jääb võistlusest kõrvale Heiki Nabi ja võistlejateriviga liitub Janek Tombak. Nüüd on võistlejaterivis kaks jalgratturit ning Jaan Kirsipuul ja Janek Tombakul on kindlasti lisamotivatsioon võistluse käigus selgeks saada ka edukam jalgrattasportlane. Kahe võistlejaga on väljas ka motokrossisõitjad Tanel Leok ja Juss Laansoo. Lisaks neile võistlevad sõudja Allar Raja, jalgpallur Martin Reim, uisutaja Kert Keskpaik, rallisõitja Urmo Aava, triatleet Ain-Alar Juhanson, kulturist Ott Kiivikas, karatekas Marko Luhamaa ja kergejõustiklane Margus Hunt. Tosin võistlejat võtavad üksteiselt mõõtu joonejooksus, rippumises, raskuse hoidmises, sõudeergomeeteril sõudmises, hinge kinni hoidmises ja Honda rattavahetuses.

Vahepalana peetakse korvpalli viskevõistlus „Kuldkäsi 2007”Osalevad kolme põlvkonna tuntud korvpallurid. Suurimat elevust on tekitanud 1960-70.aastate Eesti ühe legendaarseima korvpalluri Aleksei Tammiste osalemine. Tammiste võib uhke olla ka oma fännklubi üle, sest omaaegsed olümpiamedaliga pärjatud meeskonnakaaslased Anatoli Krikun, Priit Tomson ja Jaak Lipso, on kõik talle pöialt hoidmas.

Noorema põlvkonna snaiperitest osalevad viskevõistlusel Jesper Parve ja Sten-Timmu Sokk. Auahnete plaanidega lähevad viskama Valmo Kriisa, 2005.aasta võitja Aivar Kuusmaa ja eelmise aasta võitja Gert Kullamäe.

Honda Spordikuulsuste Jõuluturniiril tehakse sportlastest, kes on Eestimaale olümpiamedali võitnud, ajalooline grupipilt. Piiratud tiraa¸iga pildid valmistab Kuma Foto kohapeal ja kõik olümpiasangarid kirjutavad sinna oma autogrammid. Üks pilt kingitakse Eesti Olümpiakomiteele, üks Eesti Spordimuuseumile, kõik olümpiasangarid saavad endale pildi ja üks pilt läheb üritusel heategevuslikul oksjonile.

Olümpiasangaritest on enda kohalolekut tulevasel grupipildil kinnitanud Heino Kruus, Hanno Selg, Aleksander Tsut¨elov, Jaak Lipso, Anatoli Krikun, Priit Tomson, Svetlana T¨irkova-Lozovaja, Jüri Tarmak, Aavo Pikkuus, Viljar Loor, Jüri Tamm, Nikolai Poljakov, Ivar Stukolkin, Aleksei Budõlin ja Tõnu Tõniste. Suure tõenäosusega lisandub siia veel kuni 5 olümpiamedalivõitjat.

Sportlike pingeid aitavad maha võtta Koit Toome ja Kertu Tänav ning Hawaii Expressi tantsutüdrukud.

Täieliku ülevaate leiate võistluse koduleheküljelt [url=http://www.jouluturniir.ee/]http://www.jouluturniir.ee/[/url]

Lisainfo telefoni 50 43 243 Ervin Runnel

Autor: Ervin Runnel