Kuum

Mida selga panna? Rihmad, sidemed, vööd jõusaali...

Kuum  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Kas tasub kasutada treeningutel igasuguseid vöösid, sidemeid, rihmasid või mingit muud sarnast lisavarustust!?

Kui sa oled käinud juba mingi aeg jõusaalis, siis sa oled kindlasti kuulnud erinevaid argumente siiapoole ja sinnapoole.

Keegi ütleb: „Ei ma ei kasutaks, sest ma takistan nii oma keha normaalset arengut. Tee naturaalselt, nii on kõige õigem!” Teine ütleb jälle: „Kasuta kindlasti, kaitsed nii sa oma liigeseid!”

Fakt on see, et me ei saa ega ei peagi kõigile meeldima. Sporti tehakse tipptasemel, seda tehakse harrastajana ja pühapäevasportlasena. Kõigil on erinevad eesmärgid ja sihid.

Need kes on seadnud endale spordis kõige kõrgemad eesmärgid, on saanud aru, et suurte treeningkoormuste puhul tuleb oma liigeseid kaitsta. Suurte raskuste puhul tuleb siduda põlvi, kasutada randmerihmasid ja randmesidemeid.

Ka harrastajatele soovitatakse samu „kaitsevahendeid”. Ikka selleks, et sa kauem kestaksid ning su tervis vanast peast ei sõltuks näiteks kliimamuutusest (liigestehaiguste puhul mängib kliima järsk muutus suurt rolli).

Kui oled täitsa algaja, siis mingi tasemeni võiksid sa välja minna ilma igasuguste randmesidemete ja põlvesidemeteta. Seda muidugi juhul, kui sinu treeningraskused ei ole suured.

Igal juhul tasub tervist rohkem hoida, kui sellega riskida!

Klikka linki!
GASP 2013 - Flex Lewis
Better Bodies www.betterbodies.se

Better Bodies naistele - tootekataloog.
GASP ja Better Bodies meestele - tootekataloog.

Kauplused:
Fitshop Sparta, FitShop Virbi ja FitShop Eeden (kogu tootevalik)
Fitshop Robocop (meeste riided)
ava asukohad
Ja loomulikult - FitShop.ee

Estonian Fitness toob Eestisse brandide GASP, Better Bodies ja Titan toodangut.


Samal teemal:
Mida selga panna? Aeroobikasaali...
Mida selga panna? Jõusaali...
Mida selga panna? Midagi uut...
Alustab taas - Mida selga panna?

Foorumis:
Better Bodies & Gasp riided FitShopides!


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Tartu Ülikool: ootame novembris algavatele spordikursustele (e-õpe)

Kuum | 

4.november-4.detsember [url=https://www.is.ut.ee/pls/ois/!tere.tulemast?kood=P2OO.TK.188&id_eelm_kontaktisik=56766&leht=OK.AY.VP&id_ay_programm=51217…


„TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL“ LOENGUSARI OOTAB UUSI HUVILISI!

Kuum | 

Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduse instituut kutsub osalema loengusarja TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI kõiki tervisest ja liikumisest…


Personaaltreener ERK 5 tasemekoolitus tulemas!

Kuum | 

Hea treener, Ees on huvitav ja põnev enesetäiendamise aeg, Sul on nüüd võimalik korrastada enda jaoks kõik, mis oluline töös…