Rühmfitness

Eesti meistrivõistlused Fitness 5's

12.05 korraldati Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu liikmesklubis Arigato Vormiloojate eestvedamisel Eesti meistrivõistlused Fitness 5's. Fitness 5 on fitnessi ala, kus erinevalt esteetiliselt arendatud ja viimase kiuni lihvitud lihastest on olulisem lihaste võimekus.

Rühmfitness  |   |  tekst:  |  fotod:  |  Kommenteeri

Võisteldi kokku kolmes kategoorias. Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Piret Lauk, teise koha võitis Kristle Tamm ning kolmandale kohale platseerus Maiken Lepiste. Mehed -80kg kaalukategoorias võitis kindla esikoha Margo Kuiv tulemusega 174 punkti, mis on ka antud spordiala Eesti rekord! Margo Kuiv krooniti ka ülekaalukalt Fitness 5-e absoluutseks Eesti meistriks. Suurepäraseid tulemusi näitasid veel hõbemedali võitnud Risto Popa ja pronksise autasu teeninud Anton Kondraškin. Kaalukategoorias 80+ kg võitjaks krooniti tihedas lõppheitluses Aleksei Murov. Järgnesid vastavalt teise ja kolmandada Rene Poljakov ning Pavel Babtšenko.

Naiste top 3: Piret Lauk 106 p.; Kristle Tamm 67 p.; Maiken Lepiste 64 p.
Mehed -80kg top 3: Margo Kuiv 174 p.; Risto Popa 139 p.; Anton Kondraškin 129 p.
Mehed 80+ kg top 3: Aleksei Murov 137 p.; Rene Poljakov 134 p.; Pavel Babtšenko 125 p.

Võistluste peakorraldaja Egert Oiovi sõnul kulges võistlus plaanipäraselt ning võistlejate üldine tase muutub aasta-aastalt järjest tugevamaks. Kõigis kategooriates säilis pinge viimaste hetkedeni ning publikule ning võistlejatele jagus põnevust viimaste kordusteni välja. Suur rõõm on tõdeda, et ala muutub järjest populaarsemaks ning vahepeal langustrendis olnud võistlejate arvukus on hakanud tasapisi tõusma. Kindlasti on Fitness 5-l kõvasti arengupotentsiaali, sest ala on sobilik igale jõusaaliharrastajale. Loodetavasti jätkub kõigil tänastel võistlejatel piisavalt motivatsiooni ja tahtejõudu edasi pingutada ning juba sügisel Eesti karikavõistluste raames taas konkurentsi pakkuda. Kindlasti loodame, et järjest rohkem huvilisi leiab tee Fitness 5-e juurde ning juba sügisel lööme osalejate rekordid taaskord üle!
Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Les Mills Baaskoolitused – suvi/sügis 2018.

Rühmfitness | 

LES MILLS BARRE, 11-12 august. BODYPUMP, 25-26 august. BODYATTACK, 15-16 september. BODYBALANCE, 29-30…


Uutele instruktoritele mõeldud Les Mills baaskoolituste ajad

Rühmfitness | 

Registreerimine ja lisainfo: baltic@lesmills.com Registreerimine koolitustele lõpeb 30 päeva enne…


Les Mills märtsikuine koolitus

Rühmfitness | 

Tähistame BODYATTACK-i sajanda kava lansseerimist ning esmakordselt saab Eestis proovida uusi Les Millsi programme Les Mills TONE ja…