29. november 2007

B.Fitil selgub Aeroobikakuninganna 2007

B.Fit toob Eestisse maailmakuulsa treeneri Calvin Wiley USA-st

Arigato spordiklubi kutsub kõiki 1.-2. detsembril vahvale ja tundeid täis üritusele koos kuumade treenerite ja koolitajatega USA-st, Ungarist, Inglismaalt, Austriast ja Eestist, kes kõik soovivad pakkuda rõõmu kehale, hingele ja meeltele. Ürituse raames toimub ühtlasi Aeroobikakuninganna 2007 valimine.

Tegemist on B.Fit ürituste sarjaga, mis on oma järjega jõudnud Tallinnasse, et siingi üllatada just neid, kel soov end läbi treeningute, loengute ja erinevate protseduuride samaaegselt lõõgastada ja turgutada. Üritus on mõeldud nii professionaalidele kui harrastajatele.

B.Fit Tallinn 2007 peatreeneriks on maailma üks tuntuim tantsutäht ja koreograaf Calvin Wiley USA-st, temale lisaks annavad üritusele vürtsi Balázs Füzessy Ungarist, John Shehan Suurbritanniast ja Patrick Reiter Austriast. Lisaks on üritusel oma panust andmas Eestimaised tuntud treenerid—Riina Suhotskaja, Silja Siller, Jorge Hinojosa jt.

Esmakordselt toimub B.Fit ürituse raames Aeroobikakuninganna valimine ning seda täiesti uues formaadis. Ka auhinnad on suurejoonelised – võitja sõidab 1. detsembril ürituselt ära uue Volkswagen EOSiga. Lisaks on parimatele auhinnaks lennupiletid Euroopa moemekadesse, iPodid Nike`lt jpm.

Programmi, hinnakirja, tundide ja treenerite kirjeldusega saab lähemalt tutvuda kodulehel [url=http://www.bfit.ee/]http://www.bfit.ee/[/url]

Registreerimiseks tuleb saata oma osalemissoov aadressile [url=mailto:info@bfit.ee]info@bfit.ee[/url] või registreeruda Sportlandi kauplustes üle Eesti.

NB! Ajakirjanikel sissepääs pressikaardi alusel. Vajalik eelnev registreerimine: [url=mailto:kristel@arigato.ee]kristel@arigato.ee[/url]

Lisainfo:
Marit Mänd
Arigato spordiklubi
GSM: 56610936
[url=mailto:marit@arigato.ee]marit@arigato.ee[/url]
[url=http://www.arigato.ee/]http://www.arigato.ee/[/url]

Autor: Kristel Peikel